Presunúť na hlavný obsah

Mala som dokonalý vzťah. Potom som stretla muža, ktorý mi ukázal, že kvalitný sex je vo vzťahu dôležitejší, ako si myslíme

Partnerské vzťahy

Sex odkladáme na vedľajšiu koľaj, ale faktom zostáva, že toto intímne puto do veľkej miery ovplyvňuje celý chod vzťahu. Či sa nám to páči, alebo pred tým zatvárame oči.

Žila som v spokojnom vzťahu, ja som si myslela, že v obyčajnom, ale okolie ma často presviedčalo, že v dokonalom. V porovnaní s tým, čím si museli prechádzať moje kamarátky a známe. S Jakubom sme mali veľmi otvorený vzťah hneď od začiatku a rovnako nám to klapalo aj v posteli. Lenže časom sa začala iskra z postele vytrácať a Jakub bol stále v práci. Keď si na to teraz spomeniem, ktovie, či aj on nemal vtedy nejakú milenku a práce bola len zámienkou. V dnešnej dobe zistiť pravdu totiž nie je úplne jednoduché a alibi na mieru existujú. 

Čítajte: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

Tým, že však bol často a dlho v práci, chodieval domov unavený a jeho pozornosť voči mne slabla. Rovnako tak náš sexuálny život. Všetko sa točilo len okolo peňazí a Jakub stále prízvukoval, že raz mi to vynahradí a budeme si užívať v luxusných apartmánoch po dovolenkách. Ja som však po tom netúžila. Túžila som len po tom, aby som mala po boku muža, ktorý si ma váži a teší sa z mojej prítomnosti.

V rovnaký moment, ako som v sebe pociťovala túto „krízu“, si ma na Facebooku pridal neznámy muž. Mala som s nim však spoločných priateľov a tak som vedela, že až taký „neznámy“ asi nebude. Potvrdila som jeho žiadosť. Mal však ženu a deti, vyzerali ako harmonická rodinka a tak som nerozumela, čo taký muž hľadá v iných vodách. Neriešila som to. Dokonca sa mi najskôr ani nepáčil. Po pár dňoch sa však odvážil mi napísať a vtedy to začalo. Mal nesmiernu charizmu už na diaľku a zrazu som videla úplne iného muža, ako len podľa fotografie. Jeho osobnosť bola silná, sebavedomá a zároveň som z neho cítila, že sa navzájom priťahujeme. Nechcela som si to priznať. Často som na neho myslela. Neskôr dokonca aj pri sexe s mojím mužom?! 

V hlave mi prúdil tok myšlienok a všetko som pripisovala tomu, že mám len momentálne blúznenie. Jakub, môj muž, však v jeden večer povedal, že som predviedla asi najlepší výkon v sexe, aký kedy pri mne zažil. Ja som si však pri tom predstavovala tohto „neznámeho“, budúceho milenca. Bolo to také silné, že som vtedy namiesto puta k manželovi pocítila neovládateľnú túžbu po milencovi. 

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Netrvalo dlho a po pár týždňoch sme si dohodli stretnutie. Vôbec sme sa jeden druhého nepýtali, prečo sme vo vzťahu a prečo to robíme. V jeden večer ma vyzdvihol na jeho luxusnom aute a odišli sme k nemu do bytu, kde sme obidvaja vedeli, čo bude nasledovať. Bolo to také prvoplánové, ale nikto z nás neprotestoval. Strávili sme spolu večer a to ešte nikto z nás netušil, že sex, ktorý sme spolu mali, bude taký nezabudnuteľný. Prvýkrát v živote som pocítila, ako veľmi je dôležité, aby ste boli s mužom v tejto oblasti zladení. Viem, je to len sex a sú aj dôležitejšie veci vo vzťahu, ale je to práve sex, ktorý ich robí krásnymi. Keď to klape v tejto oblasti, klape to potom aj vo vzťahu oveľa viac. Bola to noc, na ktorú nikdy v živote nezabudnem a spojila nás ešte viac, ako sme si mysleli. Obaja však máme rodinu, ktorú nechceme len tak „bedôvodne“ zahodiť. Často však rozmýšľam nad tým, či je to správne. Keby sme boli slobodní, už dávno by sme tvorili pár. Takto sme obaja s inými partnermi, ale zároveň by sme najradšej chceli byť spolu. Čo ak sa milujeme viac ako milujeme našich partnerov? A čo je vlastne v živote správne? Riadiť sa rozumom alebo srdcom? A ktorá z našich lások je tá pravá?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe