Presunúť na hlavný obsah

Predtým, než sa stala modelkou, vyzerala inak. Candice Swanepoel čelí veľkej kritike

Zahraničné celebrity

Patrí medzi najkrajšie ženy sveta, no napriek tomu mnohí poukazujú na to, že jej tvár v skutočnosti nie je dielom prírody.

Candice, ktorá sa narodila v Južnej Afrike, mala disciplínu už od skorého detstva. Ako malé dievčatko totiž navštevovala balet, ktorému sa venovala aj na profesionálnej úrovni. Všetko sa to zmenilo, keď mala 15 rokov a v nákupnom centre si ju všimol modelingový skaut. Blonďavá tínedžerka zaujala svojimi netypickými črtami tváre, ale aj obrovskou charizmou, ktorá jej takmer okamžite pomohla stať sa jednou z najvyhľadávanejších modeliek. Za jej najväčší úspech sa však považuje, že sa stala anjelikom Victorie's Secret.

Krásna modelka však nezaujala len svetoznámu značku, ale aj celebrity ako Kim Kardashian. Tá si ju vybrala ako jednu z modeliek, ktorá predvádzala jej kolekciu. Sláva Candice tak začala prudko narastať a dostalo sa jej dokonca cti otvoriť prvý obchod známej značky spodného prádla v Kanade.

Prečítajte si: Zvláštne vlasové kreácie, či takmer žiadne obočie: Áno, aj takto vyzerali hollywoodske krásky

Plastické operácie

Už krátko po tom, ako sa začala Candice objavovať na titulkách svetoznámych magazínov, akými sú Vogue či Elle, sa začali meniť aj jej kontúry tváre. Spočiatku sa jednalo o neinvazívne zákroky, ktoré však dnes z modelky spravili totálne iného človeka. Candice pred plastikami by tak dnes spoznal len málokto. Okrem toho, že má plnšie pery či výraznejšie kontúry tváre má užší nos a pravdepodobne sa nechala zlákať aj na zákrok foxy eyes. Odborníci pri pohľade na jej fotografie odhadujú, že na takúto kompletnú zmenu, musela absolvovať desiatky sedení. 

Akékoľvek zásahy do svojej tváre však Candice popiera. Aj keď sa nikdy nevyjadrila na tému plastických operácií a estetických zákrokov, faktom je, že ľudí, ktorí zverejňujú jej staré fotografie, blokuje jedna radosť. Napriek tomu však možno konštatovať, že na rozdiel od iných modeliek, Candice podčiarkla svoje kontúry a estetickými zákrokmi si viac pomohla, než uškodila. Aj vďaka nim sa nepochybne stala jednou z najlepšie platených modeliek a zároveň jednou z najkrajších žien tejto planéty - a to dokonca podľa viacerých rebríčkov.

- Najčítanejšie -