Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktorým sa podarilo zatočiť s kilami: Dnes vyzerajú na nepoznanie

Zahraničné celebrity

Hollywoodske krásky sú rovnaké ako normálne a obyčajné ženy. Také, ktoré bojujú so svojou postavou, pleťou, či sebavedomím. Pozrite sa, komu sa však práve boj s kilami navyše, podaril vyhrať. Tieto ženy sú dôkazom, že ak človek chce, všetko sa dá.

Rebel Wilson

Sympatická austrálska herečka, Rebel Wilson, prešla skutočne neuveriteľnou premenou. Pomocou trénera a výživového poradcu sa jej podarilo zhodiť viac ako 25 kíl, len počas niekoľkých mesiacov.  „Začať sa venovať hlavne sama sebe, bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla urobiť," prezradila pre magazín People. Aj sama herečka priznáva, že občas si dá čokoládu, či drink s priateľmi, no základom sa pre ňu stalo počítanie kalórií. Ak zostanete vo svojom kalorickom deficite, máte skrátka vyhraté. Pokiaľ potrebujete zhodiť viac ako len pár kíl do šiat, je to ten najideálnejší model.

Prečítajte si: Krv a mlieko. Mladá herečka Ariel Winter dokazuje, že v šoubiznise neprerazia len ultraštíhle ženy

"Všetko je o zvyku. Ja sama som pochopila, že som mala zlé návyky. Keď som ich začala meniť, menila sa moja postava aj môj život."

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian patrí do kategórie žien, ktoré vždy hrdo nosili svoje krivky. A to aj vo chvíli, keď nemali tip - top postavu. "Ja patrím medzi veľkých milovníkov jedla. Krémové syry, zemiaková kaša, či pečivo a zmrzlina, to je moje. Počas svojej premeny som však prišla na to, že aj tieto jedlá, majú svoje zdravšie alternatívy. A dokonca sú tiež veľmi chutné. Namiesto zmrzliny si dám zmrazené ovocie a polejem si ho trochou 80% čokolády. Teda ak mám chuť na niečo sladké, čo je u mňa pomerne často."

Okrem zmeny jedálnička sa prestala vážiť a nerieši akú veľkosť oblečenia nosí. Povedala si, že všetko sú to len čísla a podstatné je to ako sa žena cíti. To čo však z jedálnička vylúčila úplne sú syry z kravského mlieka a produkty z neho. V priebehu pár mesiacov sa mohla pochváliť -15 kilogramami, bez toho aby sa veľmi trápila. 

Adele

Populárna britská speváčka Adele, za rok musela kompletne vymeniť svoj šatník. Prešla azda najvýraznejšou premenou v hollywoodskom showbiznise. Stratila takmer 50 kíl a to sa veru, len tak nevidí. To na čo stavila, je pravidelný tréning a takzvaná sirtfood diéta. Jej plnšie tvary, sa tak stali minulosťou a vyzerá nádherne.

Neprehliadnite: Dospievanie je ako jazda na horskej dráhe: Selena Gomez má pre mladé ženy jeden silný odkaz

Skutočne však tvrdo na sebe pracovala, chodila do fitka, počúvala rady trénera a všetky odporúčania, ktoré jej dal. Speváčka plnších tvarov, tvrdo makala, aby odhodila kilá navyše a efekt sa dostavil. Klobúk dole, dámy. Ak sa chce, všetko sa dá!

Neprehliadnite: Dospievanie je ako jazda na horskej dráhe: Selena Gomez má pre mladé ženy jeden silný odkaz

- Najčítanejšie -