Presunúť na hlavný obsah

Herečka Vica Kerekes oslávila okrúhle narodeniny. Jej vek by ste jej netipovali ani náhodou

Slovenské celebrity

Charizmatická ryšavka patrí medzi najcharizmatickejšie a najkrajšie herečky nielen na Slovensku, ale aj v blízkom okolí. Vedeli by ste však odhadnúť, koľko má rokov?

Rodáčka z Fiľakova, ktorá sa vlastným menom volá Éva Kerekesová, funguje pod pseudonymom Vica. Urobila tak kvôli inej slávnej herečke, s ktorou zdieľala rovnaké meno. Zdá sa, že urobila dobre - dnes si totiž ikonickú herečku so zaujímavým vzhľadom zapamätá okamžite každý. Niet sa čomu čudovať - okrem toho, že je Vica mimoriadne úspešnou najmä za hranicami Slovenska, je totiž aj neobyčajne krásna. Jej peknú tvár podčiarkla výrazná ryšavá hriva a pehy, kvôli ktorým je nielen ľahko zapamätateľná, ale pre mužov aj mimoriadne sexi.

Málokto by teda tipoval, že Vica oslávila cez víkend 40 rokov. Herečka totiž svojim vzhľadom dokáže skvelo klamať a neznámy človek by jej uveril, že je aj o polovicu mladšia.

Prečítajte si: Žena mnohých tvárí. Emma Drobná s novým imidžom pripomína hollywoodsku hviezdu

Známa aj za hranicami

Vica vyštudovala na Vysokej škole muzických umení, ktorá jej pootvorila dvere nielen do sveta kinematografie, ale a šoubiznisu. Vo viacerých snímkach sa totiž odhalila, čím zamotala hlavu nejednému divákovi. Napriek tomu na seba nikdy nepútala pozornosť škandálmi, práve naopak. Svoje súkromie si stráži a z jej sociálnych sieťach sa diváci môžu dozvedieť len to, akými smerom sa v kariére ubehá. 

Čo sa týka tej, stihla toho viac než dosť. vicu mohli diváci registrovať v slovenských, ale aj českých filmoch, akými sú Konečná stanica, Nestyda, Muži v nádeji či Krídla Vianoc. Verná je aj svojmu maďarskému pôvodu, kde najnovšie zabodovala so snímkou HAB.

Vica má síce v Budapešti dom, no je pravdou, že neustále pendluje medzi Českom, Slovenskom a Maďarskom.

NeprehliadniteStíha bežnú prácu, modelingovú kariéru a popritom je hviezdou na sociálnych sieťach. Rozhovor s Jankou Slačkovou

 

- Najčítanejšie -