Presunúť na hlavný obsah

Vek je len číslo. Dokazuje to speváčka Dara Rolins, ale aj známa slovenská moderátorka

Slovenské celebrity

Starneme všetky - bez rozdielu a bez ohľadu na to, aké sme. Niektoré z nás však predsa len vyzerajú, akoby čas zastavili.

Dara Rolins

Známa speváčka je dokonalým príkladom toho, že aktívny životný štýl je skvelou investíciou nielen pre telo, ale aj dušu. Napriek tomu, že pred pár týždňami Dara oslávila neuveriteľných 48 rokov, svojimi tanečnými pohybmi, outfitmi, ale aj celkovým vzhľadom by mohla konkurovať aj o 10 rokov mladším ženám. Niet sa čomu čudovať, Dara nenecháva nič na náhodu a už dlhé roky na sebe denno-denne maká a dodržiava rôzne rituály, medzi ktoré patrí napríklad jóga či posilovanie tela. 

„V prípade, že som doma v Prahe, mám vždy dopoludnia tak trikrát v týždni hodinu s mojím jogínom. Inak cvičím sama. Tá potreba pretiahnuť si ráno telo je viac než nutná. V prípade, že sa nehýbem ma totiž začne niečo bolieť,'' prezradila Dara pre Feminity a dodala, že pohyb je neodmysliteľnou súčasťou dňa. Práve vďaka nemu si totiž raz za čas dovolí zhrešiť bez toho, aby to bolo na jej dokonalo vyrysovanom tele čo i len badať.

Prečítajte si: Karin Haydu spred 27 rokov ako tínedžerka: Pozrite sa na tú podobu s dcérou Vanessou, čo všetko po nej zdedila?

Simona Krainová

48 rokov oslávila pred pár dňami česká aj modelka Simona Krainová. Aj keď svoju kariéru začínala už pred 30-timi rokmi, jej meno rezonuje aj mladšej generácií. Niet sa čomu čudovať, úspešná modelka je nielenže aktívna v modelingovej kariére, ale zároveň sa venuje aj vlastnému biznisu. Okrem výživových doplnkov vedie pod vlastnou značkou aj kolekciu oblečenia. 

Medzi jej najznámejšie produkty patrí kalendár ''F*ck the Age'', ktorý obsahuje Simonine profesionálne nafotené snímky. Práve na nich dokazuje, že vek je len skutočne číslo a česká modelka sa môže pýšiť perfektnou postavou. Môže za to najmä beh, ktorý praktizuje takmer každý deň. Podľa jej slov jej pomáha nielen udržať skvelé telo, aj čistú myseľ.

Neprehliadnite: Má dve deti, no telo bohyne. Simona Brnová prezradila, akým spôsobom si udržiava postavu

Lenka Šóošová

Známa moderátorka, ktorá kedysi začínala ako vizážistka, má tváričku mladého dievčatka. To, že má v skutočnosti 44 rokov, by jej zrejme netipoval nikto. Napriek tomu, že si Lenka na svojej tvári všíma všetky známky starnutia kvôli chorobe z povolania, faktom je, že dôležitejšia je pre ňu práve vnútorná krása a to, ako sa cíti. Podľa jej vlastných slov sme totiž takí mladí, ako sa cítime. Zdá sa, že v jej prípade je to skutočne pravda.

Jedným z jej obľúbených doplnkov, na ktorý vo svojej beauty rutine nedá dopustiť, je kyselina hyalurónová. Tá slúži nielen na hydratáciu pleti - a tým pádom aj jej svieži, mladistvejší vzhľad, ale zároveň aj ako prevencia drobných vrások. 

Mohlo by vás zaujímať: Silvia Lakatošová by pred 50tkou mohla konkurovať aj tínedžerkám. Môže za to šport, ktorému sa venuje aj cez karanténu

- Najčítanejšie -