Presunúť na hlavný obsah

Krásu majú v rodine. Pozrite sa, ako vyzerá staršia sestra modelky Simony Krainovej

Zahraničné celebrity

To, že Simona Krainová patrí k najkrajším ženám česko-slovenského šoubiznisu, zrejme netreba pripomínať. Vedeli ste však, že podobnou krásou je obdarovaná aj jej sestra Yvona?

Už od svojich tínedžerských čias sa modelka Simona Krainová udržuje vo skvelej forme. Dôkazom toho je aj jej čiernobiely kalendár, ktorý sa rozhodla vydať na prelome minulého roka. Ten je plný jej odvážnych záberov, ktoré dokazujú, že vek je len číslo - a preto sa ho topmodelka rozhodla symbolicky pomenovať F*ck the Age.

Simona je nepochybne inšpiráciou nielen pre svoje okolie, ale aj svojich najbližších. Inšpirovala sa ňou aj samotná sestra Yvona. „Mňa vždy motivuje lady na stene. Simona Krainová a fotky z prvého kalendára. Dala som si ich na stenu, aby ma vždy riadne naštvali, keď som začínala chudnúť a zdvíhať zadok. Áno, áno, moja motivácia,'' prezradila pred pár rokmi Yvona s tým, že k veľkej premene jej práve pomohla mladšia sestra. Tá ju navnadila na svoj životný štýl a podobne ako Simona, aj Yvona sa venuje pravidelnému behu, cvičeniu a zdravšiemu spôsobu života. 

Prečítajte si: Dcéra Andrey Verešovej vyzerá ako jej verná kópia. Vanessa podedila jej povestný šarm, čo poviete?

Všade spolu

Napriek 5-ročnému rozdielu majú sestry k sebe mimoriadne blízko. Nielenže spolu podnikajú tradičné, rodinné výlety, ale zároveň sa spolu objavujú na spoločenských akciách. Z času na čas sa dokonca vyberú spoločne zašportovať. Niet tak divu, že si ich ľudia mýlia a tým pádom sa aj obidve objavujú v médiách. Práve preto ich majú ľudia tendenciu riešiť, čo sa sestrám Krainovým samozrejme nepáči. Dialo sa tak najmä v období, keď sa médiá snažili medzi sestrami vykresliť nevraživosť. Yvona bola často označovaná za žiarlivú. „Všetkým hlúpym ľuďom mám potrebu povedať, že my dve sme ako jeden alebo jedna. Sme sestry ako majú sestry byť. Nič mimoriadneho v tom nie je. Len to, že nám v žilách koluje rovnaká krv. Krv našich rodičov,'' napísala k fotografii so sestrou Yvona. 

„Neznamená to, že sme rovnaké, alebo k sebe stále neustále milé, že máme na všetko rovnaký názor, že žijeme podľa druhej, že sa nehádame... znamená to, že pri sebe stojíme vždy, keď to len ide - a to v dobrom aj v zlom,'' dodala a dnes zrejme nikto nepochybuje o tom, že sestry sú si zároveň najlepšími priateľkami. A presne tak by to aj malo vyzerať.

Neprehliadnite: Ako je to možné? Daniela Peštová vystúpila v kampani Victoria's Secret po 23 rokoch, takmer sa však nezmenila

- Najčítanejšie -