Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Dary Rolins je už poriadna slečna: Jej Lola vyniká v jednej veci, ktorou dostala aj samotnú speváčku

Slovenské celebrity

Tvoria nerozlučnú dvojku a z malej Loly je dnes už veľká kočka, ktorá si ide vlastnou cestou. Nedávno Dara na ňu prezradila jednu pikošku, ktorou si získala sympatie a obdiv ešte viac.

Speváčka Dara Rolins si v živote musela preskákať už hocičím a to, čo by iného už dávno zlomilo, ona zvláda vďaka silnej osobnosti a nadhľadu. Život jednoducho prijíma tak, ako ide a so všetkým, čo si pre ňu pripraví. Negatívne veci sa snaží ihneď preklopiť na tie pozitívne, ale zároveň sa netvári, že sa nedejú. Vždy sa svojim fanúšikom otvorene zdôverí so všetkým a pravda ju istým spôsobom oslobodzuje. Najväčšiu radosť a silu jej pritom dáva jej dcéra Lola. Kedysi malé dievčatko, dnes čoraz viac uvedomelá mladá slečna.

Čítajte tiež: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Nerozlučná dvojica mama a priateľka v jednom

Dara sa k svojej dcéra správa odjakživa úplne otvorene a ich vzťah je nielen ako mama a dcéra, ale aj ako dve priateľky. Veď koniec koncov presne ako spieva v jednej zo svojich známych piesní Ďaleko mi neuleť.

Ty si tu spíš a to si buď istá,
všetko ti dám a vždy budem prístav.
Tebe se spovedám, vrkoč zapletám.
V cukrovej vate, s topánkou v blate,
trebárs,
ťahať slnko,na špagáte,
Pre teba zázrak ukrývam..
Som šťastná že ťa mám.

Máš čas,
Na prúdy slz, na more pús.
Máš čas,
no svoje sny nikdy neopusť.
Máš čas,
na prvý krach a tajný strach.
na veci čo sú vo hviezdach.
Na dlhý let, na cestu späť,
ďaleko mi neuleť.

Je jej veľkou oporou a vzorom, ale pritom má 12-ročná Lola aj vlastnú hlavu. Svojim fanúšikom ju už neukazuje len ako tú „malú Lolu“, ale ako dospievajúcu mladú slečnu, od ktorej sa aj ona sama má čo učiť. A keďže Dara je srdcom i hlavou vyrovnaná, nedávno dokonca priznala, v čom ju Laura prekvapila.

Neprehliadnite: Nela Pocisková zmenila imidž a išla viac na blond: Po materskej sa vracia rozžiarená ako nikdy predtým

Laura prekvapila svojou šikovnosťou

Dvojica spolu strávila čas na dovolenke, kde si zahrali šach. Laura v ňom prekvapivo dosahuje skvelé výsledky a Dara bez problémov prizná, ako je na ňu hrdá.
„Sú situácie ako je táto, kedy si nechám svoje sebavedomie po-nížiť dobrovoľne:)) . V tejto hre dostávam od Lol mat opakovane a navyše s radosťou:)“

Je úžasné vidieť, že aj dnešná generácia nezanevrie na tak skvelú a inteligentnú hru ako je šach, obzvlášť, ak ide ešte o dievčatá. Laura je šikovná a inšpiratívna. Sme zvedaví, kam budú jej kroky v budúcnosti smerovať a čím ešte toto malé žieňa prekvapí.