Presunúť na hlavný obsah

Nela Pocisková zmenila imidž a išla viac na blond: Po materskej sa vracia rozžiarená ako nikdy predtým

Slovenské celebrity

Herečka Nela Pocisková sa vracia po materskej v novom looku, ktorý tejto dvojnásobnej mamičke veľmi pristane.

Slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková odštartovala úspešnú kariéru v pomerne skorom veku. Práve práca herečky jej do cesty zaviala aj osudovú lásku, Filipa Tumu, s ktorým majú dnes dve deti, syna Hektora a o dva roky mladšiu dcérku Lilianu. Nela len nedávno oslávila tridsiatku a opäť sa vrhla do pracovných povinností. 

Čítajte tiež: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Nela a Filip spoločne s deťmi počas tohtoročných Vianoc

Šťastie, aké našla Nela po boku Filipa možno spozorovať aj na výrazoch ich detí. Štvorčlenná rodinka spolu trávi všetok voľný čas a Nela z času na čas dovolí svojim fanúšikom nahliadnuť do ich súkromia. Zdieľa autentické zábery so svojimi ratolesťami presne tak, ako ich prežíva a na nič sa nehrá. Práve to si na nej jej fanúšikovia cenia, obzvlášť v dnešnej dobe, keď chce každý pôsobiť čo najdokonalejšie. 

Sympatická herečka má zmysel pre humor, ktorý ju neopúšťa ani v súkromí. Práve naopak, aj s Filipom sa neraz podelia o vtipnú momentku s komentárom, vďaka čomu si získavajú priazeň ľudí ešte viac. Doposiaľ ich totiž ľudia a diváci poznali len z televíznej obrazovky a vidieť ich v bežnom reálnom živote je pre ľudí vždy niečo, čo ich zaujíma a veľakrát aj inšpiruje. 

Neprehliadnite: Najrozkošnejšia a najbláznivejšia rodina slovenského šoubiznisu. Pozrite sa, ako si žijú Poruchovci

Zmena imidžu jej pristane

Nela nedávno zmenila imidž v podobe jemných blond prameňov a musíme uznať, že jej táto zmena pristane. Dvojnásobná mamička je rozžiarená ako nikdy predtým a vidno, že ju rodina napĺňa. Nela žiari na všetky strany a po tom, čo presiahla prah tridsiatky ešte viac. 

Niekedy aj malá zmena v podobe farby vlasov dokáže divy a netreba ísť z extrému do extrému. Nela je toho dôkazom a sme zvedaví, kam všade budú jej kroky v najbližších mesiacoch smerovať.

- Najčítanejšie -