Presunúť na hlavný obsah

Známa vizážistka Lucid trávi karanténu v tropickom raji. Prečo sa tak rozhodla?

Slovenské celebrity

Jedna z najznámejších slovenských vizážistiek a zároveň influenceriek momentálne trávi čas v krásnej Dominikánskej republike.

Známa slovenská vizážistka sa spolu so svojou dcérkou a maminou vybrala na dovolenku do jednej z najobľúbenejších tropických krajín - Dominikánskej republiky. Tá je momentálne jednou z najvyhľadávanejších destinácií sveta aj vďaka tomu, že pri vstupe do krajiny nemusia návštevníci predložiť negatívny COVID-19 test. Oproti iným krajinám je na tom dovolenková destinácia v boji proti koronavírusu celkom dobre, a tak nečudo, že je Dominikánska republika akousi záchranou pred tvrdými opatreniami, ale zároveň aj stresom a nepokojom, ktorý v súvislosti s pandémiou panuje. 

Prečítajte si: Začiatok nového roka oslávia v teple. Emma Drobná a Filip Šebo si opäť užívajú exotiku

Aj keď si mnoho ľudí zo začiatku myslelo, že Lucid hazarduje so zdravím, opak je pravdou. Napriek tomu, že situáciu v Karibiku nemožno označiť za tragickú, neustále dodržiavajú opatrenia. „Raňajky, obedy a večere sú v rúškach. Jedlo sa naberá v rukaviciach. Okrem toho, sme len na pláži, kde je to bezpečné a málo ľudí. Merajú teplotu a dávajú pozor na bezpečnosť,'' napísala na margo momentálnej situácie, ktorá v destinácií panuje a dodala, že pravidlá prísne dodržiavala aj počas pobytu na Slovensku.

Momentálne si Lucid užíva krásne chvíle so svojou rozkošnou dcérkou a maminou, a tak nemožno pochybovať o tom, že ide o skvelú babskú jazdu. Trojica spolu žije aj v spoločnom dome na Slovensku a zdá sa, že sú baby naozaj zohrané. Bolo teda samozrejmosťou, že si vytúžený oddych po náročnom roku chcú dopriať všetky tri spolu. „Po rokoch, kedy som si nevedela naplánovať dovolenku, si to konečne užívam. Vždy som na dovolenka prišla o dobré zákazky a keďže v marci bude rok, čo mám kvôli koronavírusu zatvorené, užívam si to plnými dúškami. Aj ja dúfam, že všetko dopadne dobre a dovolenka bola pre mňa prínosom,'' prezradila nám krásna Slovenka s tým, že si pohodu v teple užívajú čo najviac. To nepochybne potvrdzujú aj nádherné zábery, ktoré vizážistka zverejňuje na sociálnych sieťach. 

- Najčítanejšie -