Presunúť na hlavný obsah

Napriek predsudkom spolu vydržali. Tieto slovenské páry sú dôkazom, že vo vzťahoch netreba počúvať nikoho

Slovenské celebrity

Aj keď na vzťah stačí len dvoch, stáva sa, že často krát sa do nich zamotá aj niekto iný. O čosi viac, ak sa jedná o známe osobnosti. Ani to však nemusí byť prekážkou, neprajníkov si jednoducho netreba všímať - tak, ako to urobili tieto známe páry.

Mária Čírová a Marián Kachút

Známa slovenská speváčka mala len 20 rokov, keď sa dostala so slovenského šoubiznisu vďaka svojmu nezameniteľnému hlasu. Ako výherkyňa speváckej súťaže nahrávala svoj prvý album s producentom Mariánom Kachútom. Práve tam nastal zlomový bod jej života - nielenže raketovo odštartovala svoju kariéru, ale zároveň svoj vzťah. Pri skladaní piesne Búrka sa totiž do hudobníka zamilovala. Ich vzťahu však mnohí neverili - nielen kvôli vekovému rozdielu, ale aj faktu, že Marián už bol raz ženatý. Ďalšie pochybnosti prišli po tom, ako speváčka oznámila, že spolu čakajú prvé bábätko, syna Huga. Napriek tomu však dokázali, že ich láska je skutočná a zamilovanosť ich drží do dnešného dňa. Len nedávno sa ich rodinka totiž rozrástla o ďalšieho člena.

Prečítajte si: Začiatok nového roka oslávia v teple. Emma Drobná a Filip Šebo si opäť užívajú exotiku

Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský

Po tom, ako známy raper oznámil rozchod so speváčkou Darou Rolins, sa začalo v médiách špekulovať o tom, či za rozpadom ich vzťahu nestojí ďalšia žena. Obidvaja tieto informácie popreli, no napriek tomu sa Rytmusovi podarilo nájsť lásku pomerne skoro. Možno práve preto mnohí tomuto vzťahu neverili. Ako však hudobník a známa moderátorka dokázali, ich láska bola silnejšia než reči ostatných. Už po niekoľkých mesiacoch randenia totiž prezradili krásnu novinu - Patrik si pokľakol pred Jasminu a na Vianoce, ani nie rok po tom, ako sa ich vzťah stal oficiálnym, oznámili tehotenstvo. Ešte pred narodením synčeka Sanela sa dvojica stihla zobrať a dnes už je z nich šťastná, večne pozitívne naladená rodinka, ktorej ako sa zdá, nič nechýba. „Vďačnosť, že možem žiť tento život s mojou milovanou rodinou a využívať možnosti, ktoré sú okolo nás. Viac ako budovaná kariéra a všetky materiálne sny sveta je moja milovaná rodina,'' napísal ku krásnym záberom na Instagrame Patrik. 

Viktor a Adela Vinczeoví

V  čase, keď dvojica oficiálne potvrdila svoj vzťah, sa Slovensko rozdelilo na dva tábory - tých, ktorí ich lásku podporujú a tí, ktorí jej príliš neveria. Mnohí totiž neverili, že by mohol byť o 10 rokov mladší redaktor tým ''pravým'' chlapom pre obľúbenú slovenskú modetátorku. Ani tieto reči však pár nerozdelili, práve naopak. Bleskurýchle zásnuby a následná svadba sa sa dohrala ani nie rok po tom, čo sa dvojica spoznala. Zdá sa, že to bol však správny krok - manželia do dnešného dňa skvelo fungujú a zvládajú spolu svoje úspechy či neúspechy. „Často dostávam otázky, ako to ako muž zvládam, že mám vedľa seba slávnejšiu, úspešnejšiu aj lepšie zarábajúcu ženu. Odpoveď je, jednoducho. Milujem ju,'' začal jedno zo svojich dojemných vyznaní manželke Viktor. „Tí, čo ma poznajú vedia, ako rád stojím na javisku. Keď ale Adelka pracuje, chcem len sedieť v publiku. Tlieskať a byť na ňu hrdý. Som fanúšikom úspešnej ženy, ktorú milujem. A neoberá ma to o pocit, že som chlap,'' dodal na margo tejto témy. A tak by to presne malo vyzerať.

Neprehliadnite: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

- Najčítanejšie -