Presunúť na hlavný obsah

Natália Selveková prezradila tipy pre alabastrovú pleť: Na čo nedá žena, ktorej prácu milujú známe Slovenky, dopustiť?

Slovenské celebrity

Krásna, milá, láskavá, veľmi akčná a absolútna profesionálka so zmyslom pre precíznosť a detaily. Presne taká je Natália Selveková. Žena, ktorá sa stala miláčikom našich známych tvárí je mimoriadne inšpiratívna. Nielen preto, že vyzerá skvele, ale aj vďaka prístupu k životu a jej práci.

Táto žena je dôkazom toho, že ak niečo robíte naozaj poctivo, s odhodlaním a vkladáte do toho kus seba, tak to musí vyjsť. V priebehu pár rokov si splnila sen a vybudovala kliniku, ktorá je v starostlivosti o ženskú krásu, jednoznačne špičkou na našom trhu.

Neprehliadnite: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Dnes pomáha ženám každého veku cítiť sa lepšie, pôvabnejšie, ženskejšie a viac sexi. My sme zistili, na čo nedá sama v starostlivosti o pleť dopustiť a čo u nej v kúpeľni, či kozmetickej taštičke, vždy nájdete. 

 5 must - have produktov v starostlivosti o pleť: 

Kebyže sa mám obmedziť na 5 vecí, tak moje must - have, vrámci dekoratívky je určite fluidný make - up, korektor, bronzer, lip sérum a riasenka. 

Čo sa skincare týka, mojich 5 základných vecí je odličovač, toner, sérum, krém a maska. 

"V starostlivosti o pleť je totiž kľúčová systematická starostlivosť. Vždy sa dokladne odličovať, aj keď sa vám nechce. Mať rozumnú rutinu, v zmysle správnych produktov, ideálnych pre vašu pleť a nestriedať ich ako na bežiacom páse."

 

"Skincare by nemala podliehať módnym vlnám, pokožke nerobí dobre časté striedanie, miešanie a preskakovanie," prezrádza Natália.

Prečítajte si: Začiatok nového roka oslávia v teple. Emma Drobná a Filip Šebo si opäť užívajú exotiku

"Ak máte citlivú pleť a rada skúšate nové veci, zaraďujte ich do rutiny po jednom. Určite by som nepodceňovala silu kozmetických ošetrení. Viem, že sa niekedy ťažko hľadá čas, ale hodina a pol u dobrej kozmetičky vám dlhodobo naženie -10 rokov na pokožke."

 

 

- Najčítanejšie -