Presunúť na hlavný obsah

Sebavedomie a sebaláska sú mimoriadne dôležité: Je však niečo, čo by na sebe známe Slovenky chceli zmeniť?

Slovenské celebrity

Tieto ženy sú skutočne nádherné, dokážu sa o seba samy postarať a vedia o čom je život. Napriek tomu aj ony vnímajú určité veci, ktoré by na sebe chceli zmeniť. A sú si dobre vedomé, že dokonalosť neexistuje.

Všetkým sme položili rovnakú otázku: "Máš sama na sebe niečo, čo by si chcela zmeniť? Či už po fyzickej stránke alebo v rovine vlastností?" No a každá z nich odpovedala úprimne a priznala aj svoje slabšie stránky. Lebo aj tie k životu patria a sú jeho prirodzenou súčasťou. 

Ivana Gáborík

"Mám pár vlastností, ktoré by som chcela na sebe zmeniť a jednou z nich je určite trpezlivosť. Hlavne teraz pri materstve zisťujem, že je dôležité na tom popracovať."

Čítajte tiež: Pre postavu v tehotenstve sa na ňu valia hnusné komentáre. Soňa Skoncová však posiela jasný odkaz

Anna Amenová

"Čo da týka sebalásky a sebavedomia, pre mňa podstatné bolo zistiť, ako sa prijímam sama, s mojimi nedostatkami, teda s vecami, ktoré považujem za nedostatky a predtým som ich nechcela ukazovať, aby som bola prijatá druhými ľuďmi. Takže to je bod číslo jeden, čo sa snažím meniť a ešte na tom pracujem. Potom je to byť autentická, v každej situácii. Čiže, keď som smutná, tak som smutná, aj to tak prejavujem, keď mi je do plaču, tak plačem a už to nedržím v sebe.

"Po fyzickej stránke som dospela do štádia, kedy sa skutočne vnímam taká, aká som. Ak cvičím robím to len a len pre seba, nie pre to, aby som sa páčila niekomu inému, ale aby som bola so sebou spokojná. A toto je pre mňa taká, azda najvyššia forma sebalásky. Skrátka som zistila, že niekedy robíme veci kvôli iným ľuďom, no zároveň ideme vtedy proti sebe."

"A či chcem na sebe niečo zmeniť? Už nie. Už sa prijímam taká aká som, iba chcem byť najlepšou verziou samej seba."

Veronika Vágnerová

"Som typ človeka, ktorý sa musí posúvať vpred, zdokonaľovať sa vo všetkých smeroch, nie len fyzicky ale aj psychicky a mentálne. Viem aké sú moje slabé stránky a snažím sa na nich pracovať. Som temperamentná, niekedy netrpezlivá. Na druhej strane, som si vedomá aj tých dobrých, ktoré sa naopak snažím rozvíjať, sebapoznanie je veľmi dôležité, aj keď stále samú seba dokážem prekvapiť."

"Čo sa týka fyzickej stránky... Starám sa aj o svoje telo. Jóga je pre mňa jedno z najkomplexnejších cvičení. Rada behám, hlavne keď je vonku už teplejšie. Starostlivosť o moju tvár, nechávam na odborníčku doktorku Brezovú. Vo všetkom sa snažím nájsť balans."

Čítajte tiež: Najštýlovejšie outfity, ktoré oblieka Ivana Gáborík: Po tom, čo sa stala mamou, ohuruje ešte viac

Júlia Malinovská

"Po fyzickej stránke sa učím byť skôr so sebou spokojná a čím som staršia, tým mi to ide ľahšie. A z povahových čŕt, by som chcela vedieť byť 100% priama, vedieť si vždy obhájiť pravdu a mať nad vecami úplný nadhľad."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe