Presunúť na hlavný obsah

Módna návrhárka Júlia Malinovská sa stala mamou: Ako sa zmenil život dobrodružnej ženy s príchodom dvojičiek?

Slovenské celebrity

Nádherná Júlia Malinovská, ktorá stojí za slovenskou, dnes už ikonickou značkou Hellenski, si aktuálne užíva úlohu dvojmamy. Čo všetko sa v jej živote zmenilo, ako to prežíva a či chce skĺbiť materstvo a prácu v jednom, prezradila v otvorenom rozhovore.

Si čerstvou maminou, ako si reagovala, keď si sa dozvedela, že to budú dvojičky? 

Bábätko som neplánovala, dokonca som si myslela že je to v tej dobe nemožné, bola som pod extrémnym stresom, v tom období, schudla som na 48 kíl... A zrazu som zistila, že som tehotná a dvojičky!

Ale povedala som si, že je to šťastie, že Pán Boh dá každému toľko, čo zvládne, tak možno, budem mať ešte jedny dvojičky neskôr. (smiech)

Podľa čoho ste doma vyberali mená? 

Tie mená si vybrali nás, ja ani neviem ako, ale hneď sme vedeli, že toto su správne mená. Nikdy sme sa nad menami nezamýšľali ako niektorí ľudia, že vedia roky dopredu. 

Chlapčenské meno som chcela, aby bolo silné, tak sme vybrali Aarona a dievčenské zase jemné a nežné a to som hneď vedela, že to bude Lana. A neskôr sme sa dozvedeli, že to znamená veľká skala a malý kamienok.

Ako sa ti zmenil život, odkedy sú deti na svete? 

Pôrod som mala veľmi zložitý, lebo som mala vďaka Covidu vážny obojstranný zápal pľúc a neudýchavala som tri organizmy už. Tak som musela ísť zo sekundy na sekundu, na akútnu sekciu.Ale bábätká boli od začiatku veľmi silné a všetko dobre dopadlo.

Prečítajte si: Slovenky, ktoré našli šťastie v zahraničí: Tieto známe krásky, nedajú na život za hranicami dopustiť

10 dní som ich nemohla vidieť, je to pre ženu veľmi náročné, ale odkedy sme doma z nemocnice všetci, tak naozaj úprimne, pociťujem pohodu. 

Na čo si myslela, keď si ich prvýkrát uvidela? 

Že mám neskutočné šťastie.

Chceš sa aj popri deťoch, venovať Hellenski? Dá sa to vôbec skĺbiť?

Áno určite, ja som pracovala full-time ako právnik a plus Hellenski, takže budem full-time mama a budem robiť aj Hellenski. Ale budem mať veľkú pomoc od rodiny. Plus počas celého tehotenstva, som už pracovala s Klaudiou Shehatovou, na Hellenski a nových projektoch na rok 2021, takže budeme dve a nie jedna.

Čo je zatiaľ pre teba na materstve najkrajšie a čo najťažšie? 

Najkrajšie je to, že ich mám a že mi dávajú úplne iný rozmer do života a naozaj úprimne to cítim, že ma každým dňom, menia k lepšiemu.

Najťažší je fakt, že si musím zvyknúť na to, že už sa nemôžem v sekunde vziať a odísť z domu. Čo mňa definovalo - neobsedieť ani minútu. 

Ako vyzerá aktuálne tvoj deň?

Keď spinkajú, čo je zatiaľ skoro stále, pracujem z domu, upracem a navarím, keď sú hore alebo nespokojní, venujem sa im. A zatiaľ, nám to celkom spolu ide.

Máš nejaké plány s Hellenski do budúcna? Chceš značku niekam posunúť?

Mám 2 veľké rozpracované projekty, ale nechcem predbiehať, lebo doba je veľmi nestabilná teraz. Ale dávam do nich srdce aj dušu, tak dúfam, že to vyjde a budeme sa z nich môcť tešiť spoločne.

Čítajte tiež: Pre postavu v tehotenstve sa na ňu valia hnusné komentáre. Soňa Skoncová však posiela jasný odkaz

Tento rok máme dosť naschedulovaný, takže ak veci vyjdú, nechám sa sama prekvapiť, kam nás tie projekty dokážu posunúť, ak sa zrealizujú. Nerada predbieham.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe