Presunúť na hlavný obsah

Módna návrhárka Júlia Malinovská a jej tipy, ako si vytvoriť dokonalý kapsulový šatník: Inšpirujte sa jej radami

Slovenské celebrity

Sympatická mladučká návrhárka - Júlia Malinovská, ktorá stojí za obľúbenou značkou Hellenski má v pravidlách v oblasti módy jasno. Áno, menej je viac - a platí to aj v rámci obsahu vašej skrine.


Čo ty ako návrhárka, považuješ za kľúčové kúsky v šatníku? Čo by mal obsahovať?

Ako kľúčový kúsok v šatníku považujem, určite dobre padnúce čierne sako, taktiež ja milujem béžovú farbu, takže pre mňa zahrá skvele aj táto farba, veľmi pekne vynikne dlhší strih saka a taktiež moja osobná preferencia je mať trošku dlhšie rukávy, ktoré sa dajú aj potom pekne vyhrnúť. Milujem kvalitné simple biele a čierne tričká, bez nápisov. Svetlé rifle s vysokým pásom. Krátke čierne šaty. Kožená čierna sukňa. No a ja som veľký fanúšik pančušiek, čiernych alebo aktuálne veľmi in s bodkami napríklad. A určite by som investovala do pekných lodičiek.

Mohlo by vás zaujímať: Bytový dizajnér André Sedmák: Pri prerábaní vám postačí vymeniť tieto základné veci a máte nový domov

Ideálny kapsulový šatník podľa Júlie by mal obsahovať:

  • čierne alebo béžové sako
  • biele a čierne tričká, bez nápisov
  • svetlé rifle s vysokým pásom
  • krátke čierne šaty
  • koženú čiernu sukňu
  • lodičky
  • kvalitnú kabelku

Ktorý kúsok je podľa teba taký, že nikdy nevyjde z módy?

Podľa mňa krátke čierne šaty nikdy nevyjdú z módy. Už len zmena rúžu spraví tento outfit vždy iný, alebo prísne zviazané vlasy do nízkeho copu, či naopak jemne navlnené, rozpustené vlasy. 

Do čoho sa naozaj oplatí investovať? 

Oplatí sa podľa mňa investovať do na mieru šitých nohavíc, sukňe a saka. A určite by som si našetrila na jednu nesmrteľnú, značkovú kabelku aj keď by som napríklad mala šetrit aj dva roky. 

Aký je tvoj aktuálny obľúbený fashion kúsok?

Môj obľúbený aktuálny fashion kúsok je ukradnutá priateľova biela košeľa, ktorú prepášem opaskom.

Neprehliadnite: Tieto Slovenky sú neformálne, autentické a prejavuje sa ich individualita: Budúcnosť ovplyvňujú mileniáli 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe