Presunúť na hlavný obsah

Beauty produkty s omladzujúcimi účinkami. Vďaka nim dosiahnete pleť a sebavedomie mladej ženy

Krása

Veda v starostlivosti o pleť neustále napreduje a s ňou aj zloženie kozmetických produktov. Aké zložky v boji so starnutím sa aktuálne skloňujú najviac?

Optical Lamella technológia pre svetelný look a Koishimaru Silk Royal ™ pre hodvábny vzhľad

Denná esencia Sensai Essence Day Veil, ktorá pôsobí ako ochrana pred UV žiarením i ako starostlivosť o pleť proti známkam starnutia. Je formulovaní svetelnou technológiou Optical Lamella Technology, vďaka čomu vytvára hodvábny závoj a chráni pleť

pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia a stratou hydratácie.Vďaka špeciálnej ingrediencii proti starnutiu Koishimaru Silk Royal ™ pleť zostáva pevná a teda aj prežiarená svetlom.

Inšpirujte sa: Horúci trend luxelights nahrádza obľúbené ombre či balayage: Ušetríte čas a zažiarite

Technológia Cellox-B3 chráni proti oxidatívnemu stresu

Anthelios Age Correct SPF50  od La Roche-Posay vďaka novej technológii Cellox-B3 chráni pleť proti oxidatívnemu stresu a vonkajším agresorom. Je vedecky navrhnutý tak, aby minimalizoval poškodenie buniek v dôsledku UVA a UVB žiarenia, znečistenia a infračerveného žiarenia. Je to revolučný produkt, v ktorom sa teda stretáva maximálna ochrana a pokročilá starostlivosť proti starnutiu pleti

Retinal, 11-krát účinnejší ako retinol

Nočné omladzujúce sérum s retinalom Omorovicza (Beautysecret) bolo navrhnuté tak, aby pleti poskytlo všetky atribúty dôležité pre spomalenie starnutia a vy ste sa prebúdzali so zdravou a mladou pleťou. Produkcia elastínu a kolagénu urýchľuje obnovu kožných buniek, zjednocuje tón pleti a redukuje upchávanie pórov a tvorbu mazu. Retinal pracuje až 11-krát rýchlejšie ako retinol. Je vhodný aj na citlivú pleť, ktorej napríklad práve spomínaný retinol nerobí dobre.  

Neprehliadnite: Aký je váš index ženskej príťažlivosti? Tieto dve veci prezradia, koľko mužov z vás nevie spustiť oči

Kyselina hyalurónová proti starnutiu a alore vera ako ochrana pred škodlivinami

Intenzívna omladzujúca starostlivosť Naturalis Bio Super Cream s kyselinou hyalurónovou je skvelým spoločníkom do kabelky a oceníte ju v prípade, že chcete dopriať pleti pokoj a spomaliť starnutie. Obsahuje tiež čerstvé aloe vera z eko záhrad spa resortu Naturalis, vďaka čomu pleť chráni pred vonkajšími nežiadúcimi vplyvmi.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe