Presunúť na hlavný obsah

Žena mnohých tvárí. Emma Drobná s novým imidžom pripomína hollywoodsku hviezdu

Slovenské celebrity

Známa slovenská speváčka vyzerá skutočne ako dvojníčka známej herečky, čo poviete?

Emma Drobná patrí nielen k najpopulárnejším slovenským speváčkam, ale zároveň aj ženám s obrovským citom pre vkus a módu. Dokazuje to najmä na svojich stylingoch, ktoré bývajú nielen vkusné, ale často aj nadčasové - čím sa speváčka radí k najštýlovejším Slovenkám. Vďaka dokonalej postave, ale aj krásnej tvári, si môže dovoliť azda všetko. Uvedomuje si to aj samotná Emma, ktorá si minulého roku nechala skrátiť svoju blonďavú hrivu na minimum. 

Dnes, niekoľko mesiacov od tejto zmeny, jej vlasy dorástli a krásna blondína siahla po ďalšej, na prvý pohľad nie tak výraznej zmene. Svoju krátku korunu krásy sa rozhodla natáčať do romantických vĺn, čím vytvorila hollywoodsky efekt. A to doslova. Na najnovších záberoch totiž pripomína známu americkú herečku Meg Ryan, ktorá si zahrala v úspešných snímkach, akými sú Top Gun, Keď Harry stretol Sally či Mesto Anjelov. Práve z tohto obdobia pochádza ikonický účes, ktorý sa (ne)chcene podaril aj našej speváčke.

Prečítajte si: Nemusím sa páčiť každému, no ja sama som so sebou spokojná: Kristína Kúdelová o posmeškoch a vnímaní ženskej krásy

Aj keď naša speváčka nepatrí k ženám, ktoré by sa rady porovnávali a presadzuje najmä svoj vlastný, osobitý štýl, podoba s anjelsky krásnou herečkou ju potešila. Nie sú to len kučery, ktoré dve slávne ženy spájajú - ale aj výrazné oči. Práve tie sú taktiež dominantou výherkyne Superstar.

„Mami, si to ty?'' napísala k porovnaniu fotiek Emma a zdá sa, že nie je jediná, kto si podobu so slávnou hollywoodskou celebritou všimol. „Ty si jej krajšia verzia,'' zaznel jeden z komentárov pod speváčkiným príspevkom na sociálnej sieti. Zdá sa, že sa Emma tohto účesu bude ešte minimálne niekoľko týždňov držať, nakoľko obľúbuje už istý čas. Fyzická podobnosť so seriálovou Carol Bradshawovou, ktorá dokázala pomotať hlavu nejednému mužovi, je len nepochybne plusom tohto praktického, no napriek tomu štýlového účesu.

​Neprehliadnite: Aj počas pandémie sa môžete udržať v top forme: Magdaléna Šebestová prezradila, ako na to

- Najčítanejšie -