Presunúť na hlavný obsah

Adela Vinczeová sa ukázala bez mejkapu. Snaží sa tak upozorniť na stigmy, ktoré v spoločnosti panujú

Slovenské celebrity

Obľúbená slovenská moderátorka dlhodobo otvára témy, ktoré možno nie sú dvakrát príťažlivé - no napriek tomu potrebné.

Už od momentu, kedy sa Adela Vinczeová pripojila na sociálne siete, vyvolala ošiaľ. Aj keď sa im roky vyhýbala a napriek tomu, že je jednou z najznámejších slovenských osobností, nemala ani len Facebook, dnes je už aktívnou členkou Instagramu. Ten si založila najmä kvôli svojej šou Trochu inak s Adelou, ktorú momentálne presúva na online platformu - tak, ako to robí väčšina ľudí. Okrem iného však z času na čas zazdieľa niečo zo svojho súkromia. 

Jednou z výnimiek, kedy sa s fanúšikmi podelila o kúsok seba a svojho bežného života, bolo zverejnenie fotografie, na ktorej nemá žiaden mejkap. Reagovala tak na výzvu od svojej kamarátky komičky Simony Salátovej. Spolu s ňou si totiž robili srandu zo svojich obočí, ktoré majú obidve blondíny úplne nevýrazné. 

Prečítajte si: Dlhodobo bojujem s tým, ako vyzerám: Vaša hodnota ako človeka, nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko kíl máte

„Milá Simona! Tu je moja odpoveď na tvoju bezobočnú výzvu. Oproti mne máš nad očami fúzy mladého zvodcu. Dúfam, že si spokojná,'' napísala k fotografii Adela a zároveň ozrejmila fanúšikom odkaz, ktorý sa snažila zdeliť. „Aby ste chápali. Túto výnimočnú osobu som už dávnejšie pozvala do Trochu inak, ale nemohla, lebo ona je fakt zaneprázdnená. Spoločnosť dáva evidentne dosť priestoru ľuďom bez obočia. Ale robila by to aj keby sme si ho nekreslili? V utorok sme sa so Simonou stretli pri nahrávaní rozhovoru  a preberali sme rôzne stigmy. Nielen ženské. Rozvedená, bezdetná, bez obočia? Ale aj starý mládenec? Muž menej zarábajúci ako žena? Mňa moje stigmy netrápia, lebo stigmami si ich robíme sami. Ale áno, spoločnosť nám s tým občas nepomáha,'' rozpísala sa ďalej moderátorka a mnoho žien jej dalo za pravdu.

Stigmy nám nielenže bránia v tom, aby sme robili čo chceme, ale zároveň aby sme nerobili to najdôležitejšie - a to milovali samé seba také, aké sme. „Vždy nás vlastne trápi len to, čo si myslíme my. ostatní nás v tom trápení len utvrdzujú. keď si to necháme,'' dodala Adela a my s ňou úplne súhlasíme. 

Neprehliadnite: Menej je viac: Známe krásky, nemajú problém priznať drobné vylepšenia, ak to žene pridá na sebavedomí, je to v poriadku

- Najčítanejšie -