Presunúť na hlavný obsah

Menej je viac: Známe krásky, nemajú problém priznať drobné vylepšenia, ak to žene pridá na sebavedomí, je to v poriadku

Slovenské celebrity

Svet krásy nám ponúka neuveriteľné možnosti, ako na sebe niektoré veci vylepšiť. Pozrite sa, čo na drobné beauty úpravy hovoria známe Slovenky a na čo ony samy nedajú dopustiť.

Veronika Vágnerová

Začala by som tým, že je veľký rozdiel medzi beautifikáciou a “overfilled” efektom, čo znamená, že bolo použitého veľa materiálu. Niekedy sú to milimetrové záležitosti, ktoré vám dodajú oddýchnutý výraz a celkovo skrášlia vás vzhľad. Sama zákroky beautifikácie u MUDr. Barbory Brezovej podstupujem. Častokrát sa ma veľa žien na ne aj pýta a ja nemám problém o nich rozprávať.

Čítajte tiež: Pre postavu v tehotenstve sa na ňu valia hnusné komentáre. Soňa Skoncová však posiela jasný odkaz

Estetická medicína je veľké umenie, ale aj v tomto prípade platí - menej je viac. Podstatná je, ale hneď jedna vec - na začiatku, a to nájsť si správneho lekára, ktorý vám poradí, ktorému veríte a hlavne máte spoločný pohľad na krásu.

Anna Amenová

Každý je slobodný v tom ako sa stará sám o seba, či už to je z vnútra alebo z vonku. Ja rada chodím na draculoterapiu, pre mňa je to topka pre pleť. Chodím už dlhé roky do salónu YES VISAGE - a naozaj som tam spokojná, pretože vždy všetko skonzultujem. Lebo vidím veľa vecí na internete a inšpirujem sa, ale nie vždy je všetko pre mňa a nechcem vyskúšať niečo, čo by mi zmenilo nejako môj výraz. 

Prečítajte si aj: Ako býva Natália Selveková: Mám rada krásne predmety, avšak musia spĺňať aj funkčnú stránku

A ešte som vyskúšala retinolový peeling - ten je super na škvrny, ale aj akné a laser. To sú také veci, na čo chodím pravidelne. A áno, dávam si aj baby botox - a vôbec sa toho nebojím, nakoľko mám dôveru k pani doktorke a viem, že nevyzerám ako vosková figurína. 

Ale ja sa vrások “nebojím”. Je to prirodzená súčasť starnutia... Nehodnotím niekoho výzor, najdôležitejšie je, aby sme boli spokojní sami so sebou. Budem sa opakovať - no najdôležitejšie je aj tak to, čo vyžarujeme. 

Lenka Tekeljaková

Na malých vylepšenia nevidím nič zlé. Častokrát len malá jednoduchá úprava vie žene dopomôcť vylepšiť alebo omladiť jej vzhľad a dodať sebavedomie. Z môjho pohľadu je ale najdôležitejšie, aby bol výsledok čo najviac prirodzený, aby žena stále ostala tou istou osobou a nestratila svoju osobitosť, ktorá ju vystihuje. Osobitosť je totiž naša najväčšia hodnota.

Starať sa a snažiť sa vyzerať čo najlepšie pokladám za prirodzenú vlastnosť takmer každej ženy. Je ale istá hranica, ktorú nie všetky ženy správne odhadnú a občas to so svojimi "vylepšeniami" preženú. Potom to už ale nie sú vylešenia... Práve tomuto sa treba vedieť vyvarovať. Mne samej sa to raz podarilo tiež. Som ale veľmi rada, že efekt bol pominuteľný.

Neprehliadnite: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

V tejto dobe je už veľa vecí odskúšaných a máme na Slovensku veľa šikovných odborníkov, ktorí vedia ženám poradiť a pomôcť, aby sa cítili lepšie. Na čo by som ale upozornila? Určite si treba vybrať odborníka, ktorého práca zodpovedá našim predstavám, pretože každý robí a tvaruje ženské črty trošku inak - nie je zlý a dobrý spôsob, ide skôr o to, že každý vidí krásu inak a to sa musí zhodovať s našou víziou.

- Najčítanejšie -