Presunúť na hlavný obsah

Nastaviť hranicu medzi prácou a súkromím môže byť náročné: Victoria Beckham prišla, ako na to

Zahraničné celebrity

Známa a úspešná podnikateľka, ktorá sa stala fashion ikonou prezradila, že skĺbiť materstvo, rodinný život a ten pracovný, dá zabrať. Sama dlho hľadala cestu, ako na to. No recept existuje.

Nechcem svoju rodinu posúvať na vedľajšiu koľaj kvôli práci.    

Speváčka, bývalá členka dievčenskej skupiny Spice Girls, biznismenka, módna návrhárka, manželka slávneho futbalistu a v neposlednom rade mama - Victoria Beckham je jednou z tých žien, ktoré sa v živote rozhodne nenudia. Victoria nikdy nechcela žiť len v tieni svojho slávneho muža a vždy na sebe pracovala. Podarilo sa jej vybudovať vlastnú značku, ktorej dáva nielen celkový kolorit a prepožičiava meno, ale neustále na nej pracuje.  

Prečítajte si: Kate Winslet priznala, že ju za rolu v Titanicu kritizovali. Dôvodom boli jej kilá navyše

Zároveň sa stará o svoje štyri deti, manžela a je typickou mamou. "Som normálna žena. Pripravujem raňajky, varím teplé obedy, chystám večere, periem, čítam rozprávky. Áno, mám pani, ktorá sa stará o upratovanie, ale to je všetko. Nechcem svoju rodinu posúvať na vedľajšiu koľaj kvôli práci. Aj keď musím priznať, že naučiť sa s tým pracovať, ma stálo veľa úsilia. A nielen mňa - nás všetkých." 

"Lebo ak niečo budujete, pracujete na tom a nemáte za sebou podporu partnera, nedosiahnete veľa. Ja za svojho muža, v tomto smere veľmi ďakujem. Vždy pri mne stál a podporoval ma. Chodili s deťmi na moje prahliadky, pomáhal mi po večeroch a keď som nemohla byť doma, zastupoval ma aj ako mamu," prezradila pre britský VOGUE.

Ak vás rodina podporuje a stojí pri vás, máte vyhraté

Podľa Victorie je veľmi dôležité, aby ženy mali priestor realizovať sa. Lebo ak ho nemáte, začnete stagnovať. A od vašej stagnácie, sa potom odvíja aj celkové fungovanie rodiny. "Mám teóriu, že matka je srdce rodiny. A ak je ona nespokojná, cítiť to na všetkých frontoch."

Neprehliadnite: Sú krásne, úspešné, no v tieni Gigi a Belly. Pozrite sa, ako vyzerajú ďalšie sestry Hadidové

Preto sa snažila nájsť rovnováhu v tom, byť mamou a pracujúcou ženou. Sama hovorí, že to ide, ale človeka to stojí aj veľa odriekania. Všetko je o nastavení, túžbach a očakávaniach. "Buďte sama sebou, plňte si sny a venujte sa rodine. Všetko robte tak ako to cítite a pôjde to. Verte mi, skutočne to funguje. Len teda musíte mať po svojom boku vždy niekoho, kto vám bude kryť chrbát. Ja to šťastie mám."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe