Presunúť na hlavný obsah

Sústredí sa výhradne na svoju právnickú kariéru. Kim Kardashian je už oficiálne tretíkrát rozvedená

Zahraničné celebrity

Rodina Kardashian nie je vo svete žiadnou neznámou - práve naopak. Jej členovia sú známi vo všetkých svetových krajinách a zdá sa, že byť v klane zabezpečuje akúsi prestíž. Napriek tomu z nej však odišiel jeden z najvýraznejších postáv, manžel Kim Kardashian.

Zatiaľ čo sa raper Kanye West zamiloval do Kim Kardashian na prvý pohľad, známa televízna hviezda si dala na čas. Počas toho, ako o ňu raper bojoval, randila ešte s inými chlapmi. Jeho výhodou však bolo, že mal ku Kardashianke mimoriadne blízko a radil sa medzi jej najlepších priateľov. Svoje city sa jej rozhodol vyjadriť originálnym spôsobom a to prostredníctvom priesne, ktorú vydal. V nej jej priamo adresoval slová o tom, že je preňho bohyňa a že ju miluje napriek tomu, že sa ťahá s inými mužmi.

Zdá sa, že toto romantické gesto zabralo - už pár týždňov po vydaní songu sa totiž v médiách objavili informácie o tom, že dvojica spolu začala randiť. To onedlho potvrdili aj samotní členovia rodiny a zdalo sa, že Kim Kardashian našla šťastie. Kanye na svojom koncerte totiž fanúšikom už zakrátko oznámil, že s hviezdou reality šou čakajú svoje prvé bábätko. Približne pol roka po narodení dcérky rapper pokľakol a požiadal Kim o ruku. Samozrejme aj to musel urobiť teatrálne - pri osudovej vete sa rozhodol prenajať si baseballový štadión, na ktorom boli okrem nich dvoch aj kamery, ktoré snímali každý jeden uhol a sekundu výnimočného dňa.

Prečítajte si: Kardashianky si platia vlastných paparazzov. Na fotkách totiž odmietajú vyzerať zle

Prvé problémy

Už počas tehotenstva sa však začalo prejavovať divné správanie rapera. Ten nemiestnym spôsobom komentoval nielen postavu Kim, ale po rokoch aj otvorene vyhlásil, že Kardashianku žiadal o to, aby išla na potrat. Bipolárna porucha, s ktorou Kayne zápasí už dlhé roky, sa začala prejavovať nielen v jeho súkromnom, ale aj verejnom živote. Okrem toho, že verejne prirovnal svoju svokru k Hitlerovi a začal sa prezentovať v médiách ako boží sluha, ktorý by mal byť pápežom, zmenu jeho správania pocitili aj jeho štyri deti. 

„Deti dospievajú. Je veľmi opatrný, pokiaľ ide o to, čo máme v domácnosti - museli sme sa zbaviť televízorov v detských izbách, nakoľko mal zjavenie. Je prísnejším otcom'' priznala najslávnejšia Kardashianka a dodala, že sa na tejto téme často s dnes už bývalým manželom nepohodli.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalá len na Instagrame. Supermodelka Kendall Jenner nie je len kráľovnou modelingu, ale aj retuše

Sústredí sa na kariéru

Aj keď znie oficiálny dôvod rozchodu tak, že dvojica už nie je viac kompatibilná, zdroj z okolia Kardashianiek prezradil o čosi viac. „Rozvod nastal preto, lebo Kim výrazne dospela. To, že sa stane právničkou myslí vážne a sústredí sa na všetky dôležité skúšky a reformy, ktoré plánuje. Kanye točil dookola len prezidentskú kampaň a veľa rôznych šialených blbostí. Má už toho dosť,'' vyjadril sa zdroj.

Kim má momentálne za sebou polovicu štúdia a k titulu právničky jej chýbajú ďalšie dva roky. Svoju budúcnosť vidí práve v povolaní, ktoré vykonával jej otec, Robert Kardashian. Ten zastupoval legendárny prípad amerického futbalistu O.J. Simpsona, ktorý bol obvinený zo zavraždenia svojej bývalej manželky. Aj kvôli práci Kardashiana sa mu vinu preukázať nepodarilo.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe