Presunúť na hlavný obsah

Kelly z Beverly Hills onedlho oslávi 50 rokov. Jej predstaviteľka vyzerá stále neuveriteľne mlado

Zahraničné celebrity

Ikonický seriál sa radil k obľúbeným na svete, a tak sa nemožno čudovať tomu, že už po prvých sériách bolo jasné, že herci majú zabezpečenú doživotnú slávu. Jedným z takýchto hlavných predstaviteľov je aj herečke Jennie Garth, ktorá stvárnila blonďavú Kelly.

Príbeh herečky Jennie Garth nemožno zaradiť medzi tie zázračné, v ktorých sa život chudobného dievčaťa zmení o 180 stupňov po tom, ako sa náhodne dostane k veľkej hereckej ponuke. Už od svojich 13-tich rokov sa totiž predstaviteľka Kelly venovala nielen modelingu, ale aj štúdiu tanca, ktorý jej neskôr pomohol preukázať jej talent naplno. Po tom, ako očarila na jednej zo súťaží hneď niekoľkých talentových manažérov, si ju pod ochranné krídla zobral Randy James, hollywoodsky manažér. Ten vtedy ešte malému dievčatku posielal materiály na to, aby sa pripravila na herecké konkurzy. Neskôr mala Jennie aj špeciálnu učiteľku, ktorá jej pomáhala pripravovať sa. 

V čase, keď mala len 18 rokov, skúsila svoj prvý, veľký kasting. Konal sa k dnes už ikonickému seriálu Beverly Hills 90210, do ktorého aj mladú blondínu okamžite obsadili. Jej postava Kelly patrila k najstabilnejším - a práve aj vďaka tomu sa stala jednou z najobľúbenejších celebrít 90-tych rokov. V desiatich sériách ukázala nielen svoj herecký, režisérsky (pozn. redaktora, Jennie režírovala dve epizódy) talent, ale aj charizmu. Tá zapríčinila to, že aj po skončení seriálu bol o krásnu herečku stále záujem. 

Prečítajte si: Vybrala sa duchovnou cestou. Vdova po Hughovi Hefnerovi už nechce byť považovaná za zlatokopku

Na lásku nemá šťastie

Ešte počas natáčania spomínané seriálu sa Jennie zamilovala do hudobníka Daniela Clarka. Aj keď sa dvojica zobrala, manželstvo im nevydržalo ani dva roky. O päť rokov neskôr to skúsila so svojím ďalším priateľom, hercom Peterom Facinellom, ktorého spoznala na natáčaní filmu Nedokonečná záležitosť. Manželstvo tentokrát vydržalo o čosi dlhšie a vzišli z neho tri krásne dcéry. O 10 rokov neskôr však skončilo rozvodom. Seriálová Kelly však nádej na lásku nestratila a o tri roky na to sa opäť vydala. Jej vyvoleným sa stal ďalší herec, David Abrams, no manželstvo skončilo ani nie po troch rokoch.

Napriek tomu, že na lásku šťastie nemá, možno povedať, že Jennie skutočne žiari. Fanúšikovia to mali príležitosť vidieť v remakeu seriáli Beverly Hills, ale aj na jej najnovších fotografiách, podľa ktorých by ste jej to, že pred pár dňami oslávila 49 rokov, zrejme tipovali ťažko.

Neprehliadnite : Manželstvo na piaty pokus. Nicolas Cage si za manželku zobral o 30 rokov mladšiu ženu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe