Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší pár svetového šoubiznisu? Týmto hercom vyšla láska až na druhý pokus, no dnes patria k ukážkovým dvojiciam

Zahraničné celebrity

Milujú sa, no zároveň sú najlepšími priateľmi, ktorí sa doberajú na každom kroku. Aj taký je vzťah Blake Lively a Ryana Reynoldsa.

Keď sa Blake Lively a Ryan Reynolds zoznámili, boli obidvaja zadaní. Zatiaľ čo po boku sympatického herca stála jeho manželka, jedna z najkrajších žien súčastnosti Scarlet Johansson, Blake randila so svojím hereckým kolegom zo seriálu Gossip Girl, Pennom Badgley. Ako prvá ukončila svoj vzťah herečka a o tri mesiace na to požiadal žiadosť o rozvod aj Ryan. Aj keď tak neurobili kvôli vzájomným sympatiám, faktom je, že im osud pekne prihral do karát.

O rok na to, v čase, keď boli už obidvaja slobodní, sa spolu ocitli na dvojitom rande. Paradoxne, obidvaja mali byť dokonalými partnermi pre niekoho iného. Rýchlo však pochopili, že si príliš dobre rozumejú, a tak spolu začali randiť. „Keď sa na to spätne pozerám, muselo to byť pre druhú dvojicu veľmi trápne.. už od prvého momentu totiž medzi nami lietali nie iskry, ale ohňostroje,'' zaspomínal si na začiatok Ryan.

 Svoj vzťah nepreberali verejne, a tak správa, že sa po niekoľkých mesiacoch paparazzi snímkov, na ktorých sa držia za ruky, príjemne prekvapila mnohých. Dvojica si povedala svoje áno v septembri 2012, počas malej ceremónie. „Ryan a Blake chceli, aby sa táto udalosť niesla v domovskej atmosfére,'' prezradila agentúra, ktorá im organizovala jeden z ich najdôležitejších dní života. 

Prečítajte si: Najzvláštnejšie vyznanie lásky. Brooklyn Beckham a jeho snúbenica pobúrili svojským doplnkom

Humor ako esencia

Po svojom boku tak dvojica stojí už viac než 10 rokov, z toho 9 sú manželmi. Napriek tomu na nich nikdy nebolo badať žiadnu krízu, ani problémy. Obidvaja si svoje súkromie strážia. Aj práve preto svet nevidel tváričku ich tretieho dievčatka, ktoré sa na svet vypýtalo pred rokom. Mladá rodinka totiž nemá tendenciu ukazovať sa na sociálnych sieťach či rôznych nóbl akciách. Napriek tomu, že patria k najznámejším a najobľúbenejším párom na svete, tento post nezneužívajú na marketingové účely či škandalózne vyjadrenia a titulky.  A práve preto ich mnoho ľudí obdivuje. 

Najdôležitejšou esenciou ich vzťahu je nepochybne to, že sa berú ako priatelia. „Je mojím najlepším priateľom. Všetko čo robíme, robíme spolu,'' vyjadrila sa na adresu manžela v rozhovore Blake. 

Príznačný je pre dvojicu aj humor. Ten si neodpustia ani na verejnosti, práve naopak. Blake napríklad na narodeniny pridala fotku svojho manžela s hercom Ryanom Goslingom, pod ktorú napísala: „Všetko najlepšie miláčik!'' Na tom by nebolo nič zlé, ani vtipné, ak by svojho manžela z polovice neorezala. Nápaditý bol aj Ryan, ktorý zdieľal článok o svojej žene, ktorý niesol titulok - Blake Lively je tehotná! Charizmatický herec k tomu pridal komentár - ja som to spravil. 

Neprehliadnite: Manželstvo na piaty pokus. Nicolas Cage si za manželku zobral o 30 rokov mladšiu ženu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe