Presunúť na hlavný obsah

Dôležitý míľnik vo vzťahu. Emma Drobná a Filip Šebo si spolu kúpili honosné bývanie

Slovenské celebrity

Jedným z najpopulárnejších párov slovenského šoubiznisu je nepochybne športovec Filip Šebo a speváčka Emma Drobná. Napriek tomu, že dvojici nedávali veľkú šancu, dokázali, že k sebe patria.

Populárna slovenská speváčka oznámila to, že stojí po boku bývalého futbalistu, už pred dvoma rokmi. Aj keď zo začiatku mnoho jej fanúšikov pochybovalo o tom, že tento vzťah má perspektívu, ukázal sa presný opak. Už po pár týždňoch bolo jasné, že si Emma a Filip rozumejú nadmieru dobre. Okrem spoločných dovoleniek sa tak podujali na skúšku, ktorá overila ich vzťah najlepšie - a to spoločné bývanie.

Dvojica strávila prvú, ale aj druhú vlnu karantény celý čas spolu, a tak pochopiteľne prišiel čas na ďalší krok. Momentálne sa spolu sťahujú do krásneho nového bývania v centre Bratislavy. Byt blízko Modrého kostolíku je považovaný za jednu z najprestížnejších lokalít hlavného mesta. Donedávna tam svoje nové sídlo hľadala aj Jasmina Alagič spolu so svojím manželom Rytmusom. 

„Nasleduj svoje sny, nie influencerov,'' napísal ku skutočne luxusnému výhľadu okna Filip. Teraz je otázne, či za splnený život považuje nové sídlo alebo fakt, že sa usadil so ženou, ktorú najviac miluje. Zrejme oboje - športovec chválami na svoju partnerku totiž nešetrí. „Mám najlepšiu ženu na svete. Len aby sa nezabudlo, pekný večer,'' vyjadril sa napríklad len pred pár hodinami na adresu Emmy. 

Zoberú sa?

Niektorí ľudia dokonca špekulujú už aj o tom, že si známa dvojica povedala áno. Okrem toho, že sa oslovujú slovami manžel, manželka (pozn. autora - v slovenskom jazyku), totiž Emme na ruke žiari nový prsteň.

Či je to skutočne tak, alebo ide o fabulácie, zatiaľ pár neprezradil. Napriek tomu, že zverejňujú na sociálnej sieti spoločné zábery, momenty, ale aj vyznania, si svoj vzťah a rozhodnutia v ňom strážia. To, či sú svoji, tak uvidíme zrejme až časom. Faktom je, že sa však skvelo dopĺňajú a pasujú k sebe aj napriek 10-ročnému rozdielu. Nepochybne sú tak skvelým dôkazom toho, že predsudky sú v akomkoľvek vzťahu zbytočné.

Neprehliadnite: Slovenka si užíva po boku jedného z najkrajších mužov sveta. Ako zvláda vzťah s lámačom ženským sŕdc? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe