Presunúť na hlavný obsah

Slovenka si užíva po boku jedného z najkrajších mužov sveta. Ako zvláda vzťah s lámačom ženským sŕdc?

Slovenské celebrity

Bývalá miss Broňa Gregušová tvorí už pár so slávnym hercom Mariom Cimarrom už viac než dva roky.

Keď v roku 2018 zavítal na Slovensko herec zo známej telenovely Skrytá vášeň, v médiách spôsobil ošiaľ. Okrem toho, že sa všetci snažili zistiť dôvod jeho príchodu, sa s ním túžila stretnúť zrejme každá žena, ktorá telenovelu o troch bratoch Reeyesových pozerala. Vtedy ešte nikto netušil, že návšteva Maria nebude jedinou. Už o niekoľko týždňov sa dal totiž dal dokopy s pôvabnou súťažiacou Miss, Bronislavou Gregušovou. Zo začiatku však obidvaja držali svoj vzťah v tajnosti. 

Na to, aby ich vzťah fungoval, bolo však potrebné, aby Broňa pocestovala so svojím partnerom do zahraničia. Krásna Slovenka neváhala ani minútu.

„Nerozhodovala som sa vôbec, hneď som vedela, že idem. Aby som uviedla veci na správnu mieru - toto totiž nie je prvýkrát, čo som niekam odišla na dlhšiu dobu. Prvýkrát to bolo asi najťažšie alebo možno najdivnejšie pre mňa, keďže som sa rozhodla presťahovať natrvalo a to do Anglicka. Vydržalo mi to síce iba pol roka, ale bolo to v poriadku, keďže som každý druhý mesiac chodila domov,'' prezradila v minulosti pre Feminity a dodala, že aj keď je situácia v tomto prípade o čosi iná, je vďačná najmä za sociálne siete, ktoré ju dokážu aspoň na diaľku spájať s jej najbližšími.

Prečítajte si: Má vzhľad modelky, no napriek tomu si vybrala prácu medzi mužmi. Rozhovor so Simonou Leskovskou

Rozprávkový život v Kalifornii

Dvojica spolu vystriedala niekoľko miest, no nakoniec sa usadili v meste celebrít, slnečnom Los Angeles. Tam si žiju skutočne rozprávkovým životom v krásnom dome s bazénom v blízkosti pláže. Do ich úzkej bubliny momentálne pribudol kocúr, s ktorým tvoria malú rodinku a zdá sa, že dnes už snúbencom spolu všetko klape aj napriek non-stop času, ktorý trávia spolu.

„Moju ruku držíš už dva roky a ja som každý deň vďačná viac a viac za to, že ťa mám vo  svojom živote. Dotkol si sa môjho srdca tak silno, že v ňom musíš ostať ďalších biliónov rokov. Nemôžem sa dočkať toho navždy s tebou,'' zverejnila krásne vyznanie svojmu partnerovi Broňa. Na vyznania nie je skúpy ani slávny herec, ktorý sa z času na čas priučí nejaké slovenské slovíčko. „Najlepšia časť mňa si ty, s tebou nie som nikdy sám. V mojom srdci si spôsobila plameň a do mojej mysle priniesla pokoj,'' napísal na sociálnu sieť Mario a dodal, že od momentu, kedy Broňu spoznal vedel, že práve ona je tou pravou.

Dvojica sa podľa jeho slov spoznala naozaj zaujímavo - Mario sa ako dobrovoľník ponúkol Broni s tým, že ju odfotí. Skutočne, láska ako z rozprávky, čo myslíte? 

Neprehliadnite: Ľudia ju vnímajú ako priateľku známeho herca, ona je však viac. Rozhovor s Terkou Bizíkovou

- Najčítanejšie -