Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšia mamina slovenského šoubiznisu? Manželka známeho rapera je štýlová aj pár týždňov po pôrode

Slovenské celebrity

Krásna ukrajinská modelka sa na Slovensku stala známou po tom, ako sa začala objavovať po boku rapera Majka Spirita. Dnes spolu vychovávajú dcérku Ariu a to, že Maria rodila ešte v októbri, by ste zrejme netipovali.

Ukrajinská modelka sa dala dokopy s populárnym slovenským umelcom ešte pred dvoma rokmi. Vtedy si však dvojica svoj vzťah užívala najmä v súkromí a aj keď Majk Spirit nezverejňoval identitu svojej milovanej, jeho fanúšikom bolo jasné, že je šťastný. Už od prvého momentu totiž umelec vedel, že práve krásna Maria je ženou, ktorá sa stane jedného dňa jeho manželkou. A tak sa aj skutočne stalo - dvojica sa minulého roku zobrala v kruhu blízkych priateľov a rodiny. 

„Dnes je to rok, čo sme sa zasnúbili. Sú to zároveň aj dva roky, čo sme sa náhodne stretli a zaľúbili. Spravila si môj život lepší vo všetkých smeroch a ja sa chcem naďalej starať o to, nech si šťastná,'' vyznal city svojej manželke Majk, ktorý sa vo vzťahu s Mariou ukázal ako veľký romantik. Nielenže si totiž pamätá všetky výročia, čo u chlapov príliš bežné nie je, zároveň venuje všetok svoj voľný čas práve svojej rodinke. Len nedávno im totiž do života pribudla dcérka Aria, ktorej sa nevedia nabažiť. 

Prečítajte si:  Aj popri dieťati sa dá na sebe pracovať: Ivana Gáborík si osvojila krátke, no efektívne cvičenie, ktoré si obľúbite aj vy

Moderná rodinka 

Na rozdiel od iných slávnych rodičov sa pár rozhodol nezverejňovať tváričku Arii. Maria totiž dbá nielen na súkromie, ale aj na fakt, že nie je práve ideálne, ak má dieťa na internete kvantum fotografií a pritom sotva dovŕšilo rok. „Rozhodli sme sa našu malú ešte neukazovať svetu. Chceme, nech sa najprv stretne s členmi našich rodín a s našimi blízkymi kamošmi, až potom ju ukážeme ostatným. Myslím, že vo svete, kde väčšina ukazuje až príliš veľa zo svojho súkromia, je pekné nechať si chvíľu iba pre seba. Okrem toho je to súčasť Mashinej kultúry a jej osobných presvedčení,'' prezradil Spirit.

Maria komunikuje s fanúškmi na sociálnych sieťach najmä v anglickom jazyku. Slovenčine síce rozumie, no napriek tomu volí o čosi ľahšiu variantu. To, v akom jazyku budú vychovávať dcérku zatiaľ neprezradili, no je jasné, že Aria bude mať výhodu, nakoľko bilingválni rodičia ovládajú plynulo hneď niekoľko jazykov.

To, že Maria žila dlhé roky v zahraničí, badať aj na jej štýle a vkuse. V porovnaní s väčšinou Sloveniek je totiž o čosi nadčasovejšia a v jej šatníku badať niekoľko dizajnérskych skvostov. Sama sa tiež postarala o návrh špeciálnych búnd pre rapera, a tak by sa dalo povedať, že sa cíti v téme dizajnu ako doma. Dokazujú to aj jej fotografie s dcérkou, z ktorých je jasné, že sa svojho štýlu nevzdala ani počas materstva, práve naopak. Šatník na začiatku doplnila o čosi voľnejšie kúsky a dnes, päť mesiacov po pôrode, kedy má opäť závideniahodnú postavu, ich kombinuje s tými predošlými.

Neprehliadnite: Materstvo jej ubralo vek a pridalo na úsmeve. Monika Beňová pri svojej dcérke výrazne omladla

- Najčítanejšie -