Presunúť na hlavný obsah

Aj popri dieťati sa dá na sebe pracovať: Ivana Gáborík si osvojila krátke, no efektívne cvičenie, ktoré si obľúbite aj vy

Slovenské celebrity

Nádherná podnikateľka - Ivana Gáborík už roky patrí medzi najkrajšie ženy nášho showbiznisu. Má tvár bábiky a telo bohyne. Ako sa jej darí udržiavať skvelú figúru aj pri malej dcérke? Prezradila v rozhovore.

Dve partie tela sú pre ňu kľúčové

Bývalá tanečnica, mama rozkošnej Belly, podnikateľka Ivana Gáborík skutočne vyzerá nádherne. Má perfektnú figúru a naozaj jej to mimoriadne pristane. Plavovláska je jasným dôkazom toho, že aj keď sa žena stane mamou, mala by si nájsť priestor aj sama pre seba. Hoci dnes už nestíha popri malej vždy hodinový tréning, človek sa aj počas 15 - 20 minút dokáže zapotiť. Len treba robiť veci poriadne a nehľadať výhovorky toho, čo sa nedá alebo nejde. 

Čítajte tiež: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

"Žiaľ toho voľného času na cvičenie až tak veľa nie je a som vďačná, keď si môžem 4krát do týždňa, po tých 20 minút zacvičiť. Najviac sa snažím zamerať na brušné svalstvo, ktoré bolo počas tehotenstva oslabené a chrbát, ktorý dostáva počas toho, ako sa bábätko narodí a samotným tým nosením, zabrať."

"Čiže tieto dve partie sú pre mňa také dominantnejšie, na ktoré sa snažím focusovať. Podľa mňa je to najviac potrebné pre mamičky, ktoré majú malé dieťa."

Ivana však vie, že naša vnútorná a vonkajšia krása spolu úzko súvisia. Okrem klasického cvičenia sa venuje aj jóge, na ktorú nedá dopustiť. 

"Medzi môj najobľúbenejší typ jógy, patrí vinyasa flow (je to dynamická forma jógy, kde je dôležitá synchronizácia pohybu so správnym dýchaním), ktorú som niekoľko rokov cvičila v L.A. Zamilovala som sa do nej natoľko, až som skončila s certifikátom - inštruktorka jógy. Aj keď mojím snom nebolo učenie, skôr hlbšie porozumenie a chtíč technicky správne vykonávat jednotlivé pózy. Dnes som za moje rozhodnutie, sa jej hlbšie venovať vďačná, pretože si ju kedykoľvek a kdekoľvek môžem zacvičiť bez potreby inštruktora."

Okrem toho, kráska trávi s dcérkou veľa času na prechádzkach a je známa tým, že všade, kde sa dá, chodí peši. Ono sa to nezdá, ale ak to spojíte, je to množstvo pohybu a vydanej energie, ktorá sa na tele odzrkadlí, v tom najlepšom. 

Prečítajte si: Tá je ale nádherná! Dcéra moderátorky Barbory Krajčírovej vyzerá ako skutočná bábika

- Najčítanejšie -