Presunúť na hlavný obsah

Tá je ale nádherná! Dcéra moderátorky Barbory Krajčírovej vyzerá ako skutočná bábika

Slovenské celebrity

Známa slovenská moderátorka je hrdou maminou dvoch krásnych ratolestí - dcérky Amie a chlapčeka Kristiánka. Práve spomínané dievčatko vyzerá, akoby jej z oka vypadlo.

Sympatickú moderátorku Barboru Krajčírovú, vlastným menom Rákovskú, registrujú diváci nielen z rádia, ale aj televízie. Krásna blondína sa môže pýšiť naozaj skvelými génmi a aj keď onedlho oslávi 35 rokov, to, že je už dvojnásobnou mamou, by jej zrejme netipoval nikto. Túto svoju prednosť odovzdala aj svojej dcérke Amii, ktorú má zo vzťahu s hudobníkom Tomi Popovičom. Zdá sa, že rozkošné dievčatko zdedilo naozaj len to najlepšie z oboch rodičov. Zatiaľ čo po mame má krásne, blonďavé vlásky, po svojom otcovi má hlboké, modré kukadlá, ktoré jej nepochybne pridávajú na výzore bábiky. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Štýlová mamina Katarína Sagan na svahu. Malý Marlon prvýkrát na lyžiach vám vyčaruje úsmev na tvári

Aj keď už dvojica spolu nefunguje, o svoju dcérku sa striedajú naozaj ukážkovo, bez akýchkoľvek konfliktov. „Keď ťa Boh obdarí, musíš si to vážiť denno denne. Je dôležité investovať čas, lásku a peniaze do svojho dieťaťa, ukázať mu všetko, čo ho môže inšpirovať a niekam posunúť a vyformovať ho, aby sa stal tým najlepším človekom. Najkrajší dar je pre tvoje dieťa tvoj čas a nekonečná láska a to robíme denno denne,'' napísal k fotografii so svojou dcérkou hudobník a podobný názor má aj samotná moderátorka.

K Amii len nedávno pribudol súrodenec Kristián, ktorý má Barbora so svojím manželom, politikom Ľubošom Krajčírom. Rozkošná dcérka jej tak pomáha so starostlivosťou o jej bračeka a zároveň si s ním vychutnáva každý jeden moment. Barbora ju napríklad berie na spoločné prechádzky a spája príjemné s užitočným - počas toho, ako baby kočíkujú, zároveň skúša Amiu do školy. Tú onedlho totiž čaká nástup na druhý stupeň a nám sa zdá, akoby to bolo nedávno, čo bolo krásne dievčatko ešte skutočným dievčatkom. Nehovoriac o tom, že z nej možno rastie malá umelkyňa, nakoľko usilovne trénuje hru na klavíri.

Dnes už, súdiac podľa fotografií, ktoré Barbora spolu so svojou fotografkou zverejnila na sociálnych sieťach badať, že je z nej už malá-veľká slečna. A nám čoraz viac pripomína Barboru, čo myslíte? 

- Najčítanejšie -