Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Štýlová mamina Katarína Sagan na svahu. Malý Marlon prvýkrát na lyžiach vám vyčaruje úsmev na tvári

Slovenské celebrity

Roztomilé video, ako Marlon stojí na lyžiach vás chytí za srdce a vyčaruje vám úsmev na tvári.

Katarína Sagan preferuje zdravý životný štýl a keďže je z Oravy nečudo, že vzťah k zimným športom jej koluje doslova v DNA. Bývalá finalistka súťaže krásy je pre mnohé ženy inšpiráciou práve, čo sa týka cvičenia a aktívnemu prístupu k životu. Žena do voza aj do koča. Tak by sa dal nazvať jej prístup k akýmkoľvek pohybovým aktivitám – má rada plávanie, lyžovanie a samozrejme, aj bicyklovanie. Okrem toho sa venuje cvičeniu a krátko po pôrode mala fit figúru aj vďaka TRX cvičeniam. Dnes je to už tri roky, čo priviedla na svet syna Marlona.

Čítajte tiež: Pre postavu v tehotenstve sa na ňu valia hnusné komentáre. Soňa Skoncová však posiela jasný odkaz

Roztomilý 3-ročný Marlon na svahu 

To, ako čas letí, vidíme najviac na našich deťoch a je to svätá pravda. Nedávno zverejnil Peter Sagan, ako učí bicyklovať Marlona a krátko na to už stojí aj na lyžiach. Trojročný Marlon vyzerá v detskej lyžiarskej výbavičke roztomilo, no a keď uvidíte, ako ho Katarína natočila na svahu, ihneď vám to vyčaruje úsmev na tvári.

V čase, kedy celý svet prechádza a čelí náročnej životnej skúške v dôsledku pandémie, si všetci uvedomujeme čoraz viac, že tie najkrajšie okamihy v živote sú o rodine a blízkych, ako aj o maličkostiach. Práve deti a ich čistá radosť dokážu ihneď zdvihnúť náladu a zabudnúť na čokoľvek. 

Štýlová mamina Katarína Sagan

Katarína miluje lyžovanie a musíme uznať, že jej športový štýl sa naplno prejavil aj na svahu. Vždy perfektne štýlovo oblečená, pričom ten najlepší doplnok je jednoznačne jej úsmev. 
Ak si stále myslíte, že športový štýl na ženách nevyzerá dobre, ste na omyle a Katka je toho dôkazom. Na jej profile sa môžete inšpirovať viacerými športovými outfimi, ktoré si obliekla podľa príležitostí. 

Neprehliadnite: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

- Najčítanejšie -