Presunúť na hlavný obsah

Neter princeznej Diany sa bude vydávať. Jej snúbenec je dvakrát taký starý ako ona

Zahraničné celebrity

Dcéra mladšieho brata princeznej Diany Kitty Spencer vyvolala len prednedávnom kontroverziu. Za muža sa rozhodla zobrať si omnoho staršieho módneho magnáta, Michaela Lewisa.

Kitty Spencer sa dostala do povedomia ešte v čase, keď princezná Diana žila. Vtedy sa z času na čas malé, rozkošné dievčatko ukazovalo po boku svojej tety. Po jej smrti však spolu s rodinou zmizlo šesťročné dievčatko z dosahu britských médií, konkrétne do Južnej Afriky. Rodina Diany sa totiž snažila trúchliť osamote bez toho, aby zažívali nátlak a konfrontáciu s médiámi. Kitty Spencer sa tak od mediálneho ošiaľu v Anglicku dištancovala a na rozdiel od svojich bratrancov, Williama a Harryho, si žila pokojným a súkromným životom. 

Na rozdiel od iných modeliek, sa vo svete módy a značiek objavila pomerne neskoro. Jej zaujímavé črty oslovili fotografov až v čase, keď mala 24 rokov. Ani to však nebránilo tomu, aby sa jej podarilo rozbehnúť kariéru úspešnej modelky. Zo dňa na deň sa, nepochybne aj vďaka slávnemu menu, stala ikonou, ktorá sa objavila na titulke časopisu Tatler. O dva roky neskôr na to predvádzala na prestížnom talianskom fashion weeku pre luxusnú značku Dolce&Gabbana. Do dnešného dňa je tvárou značky BVLGARI a o ponuky zo sveta modelingu rozhodne nemá núdzu... a to aj napriek tomu, že len pred pár dňami oslávila 30 rokov, čo pre niektoré modelky začína byť dôchodkovský vek.

Prečítajte si: Najškaredšia panovníčka sveta. Kvôli odmietnutiu princeznej z Perzie muži páchali samovraždy

Šokujúca láska

Tak, ako ostatní členovia britskej monarchie, aj ona si stráži svoje súkromie. Mnohých teda šokovalo jej vyhlásenie z minulého roka, v ktorom priznala, že našla svoju pravú lásku a v najbližších mesiacoch plánuje svadbu. Tú jej síce zmarila pandémia, no zdá sa, že si Kitty nič nerozmyslela, práve naopak. Hneď, ako to bude možné, si plánuje totiž svojho snúbenca vziať. Na tom by nebolo nič šokujúce, ak by jej snúbenec nemal 62 rokov a tým pádom od nej nebol o rovných 32 rokov starší. Kitty je rovesníčkou s jeho tromi deťmi z predošlého manželstva, ktoré sú od nej dokonca aj o čosi staršie.

Zdá sa, že neteri princeznej Diany to však nevadí. Svoju lásku, ktorú pravdepodobne stretla v Južnej Afrike, odkiaľ bohatý biznismen pochádza, nadovšetko miluje a zdá sa, že je s týmto vekovým rozdielom vyrovnaná aj jej rodina. „Kitty bola na sviatky v Kapskom Meste, kde povedala o zásnubách mame a zvyšku rodiny. Michaela majú všetci radi. Napriek bohatstvu je skromný a tichý,“ prezradil zdroj pre Dailymail a dodal, že Michael Lewis je skutočným multimilionárom - jeho majetok sa odhaduje na približne 95 miliónov eur. To, kedy sa dvojica rozhodne uskutočniť svadbu však do dnešného dňa nie je známe, no predpokladá sa, že hneď, ako sa uvoľnia opatrenia, sa Kitty stane pani Lewisovou.

Neprehliadnite: Krásu a šarm zdedila po nej: Takto vyzerala matka princeznej Diany, ona sama sa však o nej nevyjadrovala najlepšie

- Najčítanejšie -