Presunúť na hlavný obsah

Urážky, ale aj vyhrážky. Ako to vyzeralo medzi princeznou Dianou a Camillou?

Zahraničné celebrity

O tom, že princeznú Dianu a Camillu spájal jeden muž, vedia všetci. Ako sa však ony cítili voči sebe?

Princezná Diana sa zoznámila s bývalou partnerkou princa Charlesa ešte pred svadbou. Samotný princ ju vtedy ochotne predstavil s tým, že práve ona je jeho dôvernou priateľkou, ktorá mu rozumie a tým pádom si bude nepochybne rozumieť aj s ňou. Diana mala zo začiatku Camillu dokonca podľa viacerých zdrojov aj rada. To sa však zmenilo hneď po tom, ako si princezná začala uvedomovať Charlesovu náklonnosť k vydatej žene. Napriek tomu, že sa mu snažila byť čo najlepšou manželkou, nikdy mu nestačila - princ totiž miloval len jednu.

Situácia sa nezlepšovala ani po rokoch manželstva, práve naopak. Zatiaľ čo Charles trávil s Camillou všetok možný čas a už počas svadobnej cesty s ňou telefonoval viac, než je potrebné. Diana napriek tomu s neznámych príčin verila, že by sa situácia mohla zlepšiť. To sa však neodvratne zmenilo po tom, ako ich prichytila pri spoločnom sexuálnom telefonáte. 

Prečítajte si: V nefunkčnom manželstve sa trápila roky: Ani princezná Diana však nebola žiadnym neviniatkom

Kompromitujúci telefonát

Práve to Diane definitívne zmenilo pohľad na Charlesa. Hneď, ako ho prichytila pri sexe po telefóne s Camillou, jej totiž praskli nervy a začala hysterčiť. Podľa niektorých zdrojov bola psychicky na dne a uchýlila sa k veciam, ktoré princezná rozhodne nemá v protokole. Po nociach Camille totiž volala s tým, že jej plánuje ublížiť. ,,Poslala som niekoho, aby ťa zabil. Sú vonku v záhrade. Pozri sa z okna, vidíš ich?" vravela podľa biografie od spisovateľky Penny Junior. Diana sa dokonca vyhrážala s tým, že nájomní vrahovia Camillu môžu počkať kdekoľvek. Camilla zrejme tušila, že ide o čin zo zúfalstva, a tak Dianu oslovovala nepeknými prívlastkami - kravou, šedou, nevýraznou myškou a hlúpučkým dievčatkom. Konflikt medzi nimi riešila aj samotná kráľovná, ktorá sa dožadovala toho, aby obidvaja prestali s mimomanželskými aférkami a sústredili sa na svoje šťastie. Pochopiteľne, ani jeden z nich neposlúchol...

Po hrozivej autonehody princeznej Diany bola Camilla taktiež prvým človekom, ktorého Charles kontaktoval. Pretefonoval s ňou celú noc. Aj keď dnes už súčasná vojvodkyňa vyjadrila nad smrťou princeznej sŕdc ľútosť, faktom je, že jej to verejnosť ''nezožrala''. Hneď, ako sa Diana a Charles rozviedli totiž doslova prebehol mediálny ošiaľ s informáciami o ich nefuknčnom manželstve. Podľa najznámejšieho rozhovoru, ktorý verejne na kameru poskytla matka Williama a Harryho bolo jasné, že v manželstve boli už od prvého okamihu traja a že to bol práve Charles so svojou milenkou, ktorí Diane spôsobili psychické problémy.

Neprehliadnite: Keď mu zomrela bývalá manželka, volal milenke. Čo sa dialo po smrti Diany v kráľovskom paláci?

- Najčítanejšie -