Presunúť na hlavný obsah

Najsexi princ a princezná, ktorá bola hviezda reality show: Polonahú ju videl celý svet, ani to ho neodradilo, aby si ju vzal

Zahraničné celebrity

Princ, po ktorom túžili tisícky žien, no jeho vyvolenou sa stala napokon hviezda reality show. Kráska, ktorú celý svet videl polonahú, je dnes možno budúcou kráľovnou.

Zatiaľ čo všetka pozornosť je vždy upriamená na kráľovskú rodinu v Británii, vo svete existuje množstvo ďalších monarchií. V jednej z nich je aj švédsky princ Karol Filip, ktorý je roky označovaný za najsexi princa vôbec. 

Čítajte si: Tlak na Kate ohľadom štvrtého dieťaťa je enormný: Kráľovná v nej totiž vidí samú seba

 

Princ Karol Filip ako ideálny muž očami žien

Jediný syn švédskeho kráľa Karola XVI. Gustáva a kráľovnej Silvie. Urastený vojvoda z Värmlandu stelesňuje prototyp ideálneho muža očami žien. Je v zrelom veku a vtedy muži vyzerajú najlepšie. 41-ročný princ Karol Filip Švédsky má športovú vypracovanú postavu, široké ramená a tmavé vlasy a strnisko. Sexi pohľad a jemné vrásky z neho robia neodolateľného muža. Ak si k tomu ešte pridáme, že je to princ a budúci panovník, niet sa čomu čudovať, že o ňom snívali toľké ženy. 
Navyše, medzi jeho záľuby patrí fotografia, umenie, rýchle automobily a dokonca vyštudoval lesnícku a poľnohospodársku školu. 

Jeho srdce si získala hviezda reality show

Kráľovské protokoly dnes čelia obrovskej revolúcii a za chodu sa vplyvom doby menia. Staršie generácie z rodiny to neradi pripúšťajú, ale je to tak. Príkladom je aj život princa Filipa, ktorý si napokon z množstva záujemkýň vybral hviezdu reality show. Áno, čítate správne. Jeho vyvolenou sa stala glamou modelka a súťažiaca v reality show. 

Sofia, dnes už vojvodkyňa z Värmlandu a dvojnásobná mama jeho dvoch synov – Alexandra a Gabriela, priznala, že na začiatku ich vzťahu sa práve kvôli jej povesti zdvihla voči nej vlna nenávisti. Fanúšikovia kráľovskej rodiny si nevedeli predstaviť po boku princa Filipa ženu, akou bola Sofia. Polonahú ju videl prostredníctvom TV reality show celý svet, princa Filipa to však neodradilo a stál si za svojím rozhodnutím, požiadal ju o ruku a do roka bola svadba.

Neprehliadnite: Preslávený ružový kostým Jackie Kennedy počas atentátu: Klamala ním verejnosť, málokto však tuší túto pravdu

 

Novodobá rozprávka trochu inak

Život píše tak trochu iné rozprávky, než na aké sme zvyknutí. Časy, kedy vyberali rodičia svojím potomkom budúce nevesty sa pomaly vytrácajú. I keď treba poznamenať, že ešte stále sú krajiny, kde tento stereotyp pretrváva. Zakázaná láska však nikam nevedie a zdá sa, že to pochopili aj rodičia princa Karola Filipa, keď svadbu a uznanie titulu švédskej princeznej, vojvodkyni z vojvoda z Värmlandu pre jeho vyvolenú Sofiu uznali. 

V čase, keď mu pobláznila hlavu však Sofia vyzerala úplne inak ako dnes. Tmavovláska s bujným poprsím a vyzývavým oblečením prešla premenou o stoosemdesiat stupňov. V úlohe švédskej princeznej sa napokon stala obľúbenou až časom. Svoje určite zohralo aj to, že porodila princovi dvoch synov. Prototyp materstva a milujúcej matky jej teda určite zvýšil kredit a popularitu v spoločnosti. 

- Najčítanejšie -