Presunúť na hlavný obsah

Materstvo jej ubralo vek a pridalo na úsmeve. Monika Beňová pri svojej dcérke výrazne omladla

Slovenské celebrity

Známa slovenská politička a poslankyňa sa nedávno stala dvojnásobnou mamou - a po päťdesiatke priviedla na svet dcérku Leu.

Pred viac ako polrokom poslankyňa Monika Beňová šokovala milou správou - to, že pod srdcom nosí ďalšie bábätko. Vo veku 52 rokov to mnohé ženy považujú za zázrak a uvedomuje si to aj známa Slovenka, ktorá si počas tehotenstva nielenže dávala obrovský pozor, ale zároveň dbala na všetky povinné vyšetrenia, aby mala istotu, že jej milovaná dcérka je v poriadku. So sledovateľmi na sociálnych sieťach sa síce delila s rôznymi detailami, medzi nimi aj s pohlavím, či menom dieťatka, no tie najdôležitejšie momenty prežívala v súkromí so svojím partnerom a najbližšou rodinou. 

Lea, ako sa hrdí rodičia rozhodli svoje bábätko pomenovať, sa na svet vypýtala 1.novembra sekciou. „Rozrezané a zašité brucho ani necítim, lebo sa celý čas nevieme vynadívať na Leušku. Mám asi milión fotiek a stále mám pocit, že som ešte nezachytila všetky jej výrazy tváričky,'' prezradila krátko po pôrode Monika a dodala, že sa na malinkú nevie vynadívať. „Pozerám na Leu ako na obrázok celé hodiny a nič nám nechýba,'' priznala politička ďalej. 

Aj keď Monika spočiatku tváričku malinkej na sociálnych sieťach nezverejňovala, po niekoľkých týždňoch predsa spravila pár výnimiek a ľuďom ukázala ako Leuška vyzerá. Podľa jej slov a pozorného oka matky sa vraj úplne podobá na jej prvorodeného syna Maťa, ktorého má ešte z predošlého manželstva. Ten si k svojej sestričke vytvoril už silné puto a pravidelne chodí ju chodí k mame pozerať. 

Prečítajte si: Rastie z nej génius? Dcérka Veroniky Ostrihoňovej a Sajfu má len 17 mesiacov, no už teraz vyniká

Šťastná mamička

Zdá sa tak, že političke naozaj k šťastiu nič nechýba. Spokojnosť, ktorá v jej domácnosti momentálne panuje, sa odráža aj na jej tvári a pozornému oku neujde, že Monika výrazne omladla. Aj keď sama z času na šas priznáva kruhy pod očami, únavu na nej nebadať, práve naopak - po pôrode úplne žiari. Dokazujú to aj jej najnovšie fotografie, podľa ktorých by ste jej zrejme 53 rokov netipovali. Niet sa čomu čudovať, Lea jej totiž robí obrovskú radosť. 

„Mrkva chutila, aj úsmevy boli, aj jamky v líčkach... už je veľká, už nepije len mliečko,'' napísala k poslednému záberu, na ktorom kŕmi svoju dcérku.

- Najčítanejšie -