Presunúť na hlavný obsah

Svetové móla vymenila za život na ranči: Ako dnes žije Denisa Klimová Dvončová?

Slovenské celebrity

Je to už nejaký ten rok, čo nádherná topmodelka Denisa Klimová Dvončová z agentúry Elite, opustila mesto a rozhodla sa s manželom a deťmi, pre život na ranči. Ako dnes vyzerá jej bežný deň? Aká bola pred 10 rokmi a aká je dnes? To všetko, prezradila v rozhovore pre nás.

Vymenila si svetové prehliadkové móla za pokojnejší život na ranči, kedy padlo to rozhodnutie? 

To rozhodnutie spravil skôr Jakub ako ja. Ale som rada, že som ho nasledovala.

V čom vidíš najväčšie benefity života mimo mesta?

Momentálny benefit je, že na nás nevplývajú až tak negatívne veci, ktoré sa šíria a keďže nemáme ani TV, je to o to jednoduchšie. Potrebné správy si vyhľadávame na overených portáloch online. Je tu pokoj.

Prečítajte si: Aj zo sivej myšky vie vyčarovať bohyňu. Vizážistka Linda Gunišová o tom, ako nechať vyniknúť ženskú krásu

Ako vyzerá tvoj bežný deň?

Môj deň? Ráno vstavam o siedmej. V prvom rade musím zakúriť, nachystať veci na dojenie, raňajky, Matej začína školu.

Niekedy vyrábam maslo, inokedy tvaroh. Podojíme a klasika, nachystať obed, upratať, pomôcť Maťkovi, do toho staranie sa o Quida.

Po obede ideme von, večer opäť dojenie, výroba syrov a už len snívať. Popri tom, sa dejú rôzne veci, treba narúbať drevo, dať seno koňom, niečo sa pokazí, Jakub potrebuje pomôcť a mohla by som pokračovať. 

Čo je teraz pre teba najväčšia forma relaxu? 

Môj relax je, keď môžem byť konečne vo vani, sama so sebou.

Stále sa aktívne venuješ modelingu alebo si len občas “odbehneš ” niečo nafotiť? 

Aktívna modelka už neviem byť, keďže necestujem, ale som vďačná, že mám možnosť pracovať naďalej aj v reklamách, či malej scénke vo filme.

V čom je Denisa Klimová Dvončová iná ako bola pred 10 rokmi?

Má viacej vrások, viac skúseností, na niektoré veci sa pozerá inak.

Som už dvojitou mamou, prešla som si aj rôznymi životnými situáciami, po ktorých som dúfam poučená. Jednoducho zrejem ako víno. (smiech)

Neprehliadnite: Slovenka Lucia pôsobí v Hollywoode a pozná sa so slávnymi celebritami. Aký je v skutočnosti Brad Pitt či Angelina Jolie?

- Najčítanejšie -