Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá kombinácia slávnych rodičov. Z dcérky Magdy Šebestovej rastie krásne dievčatko

Slovenské celebrity

Bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko a futbalista Ján Ďurica sa môžu pochváliť s dcérkou ako z magazínu. Z maličkej Ninky už pomaly, ale isto, rastie nádherná dáma.

Bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Magdaléna Šebestová, sa stala maminou už takmer pred šiestimi rokmi po tom, ako futbalistovi Jánovi Ďuricovi porodila dcérku Ninu. Malé dievčatko im robí radosť už od prvého okamihu. Napriek tomu, že sa cesty rodičov rozišli, Ninka rozchod rodičov nepociťuje, nakoľko jej obidvaja venujú všetok svoj voľný čas. 

Väčšinu dní však trávi blonďavé dievčatko pri svojej mamine. „Keby som mohla svojmu dieťaťu dať tri darčeky boli by to dôvera v seba samú, sila ísť za svojimi snami a vedomie toho, ako hlboko je milované,'' napísala k záberu so svojou dcérkou krásna Slovenka a dodala, že ona má už ten najväčší dar práve v podobe krásnej dcérky. Nina ju totiž každý deň nabíja pozitívnou energiou a šťastím, nech sa deje čokoľvek. „Držím si pevne tú svoju najvzácnejšiu “valentínku” a nikdy ju nepustím!'' napísala vyznanie svojej malej láske na sviatok všetkých zamilovaných a pripojila fotografiu toho, ako si užívajú momentálne karanténne obdobie. 

Prečítajte si: Najštýlovejšie outfity, ktoré oblieka Ivana Gáborík: Po tom, čo sa stala mamou, ohuruje ešte viac

Krásu zdedila po mame, obratnosť po ockovi

Už pri pohľade na Ninku musí byť každému jasné, že krásu zdedilo dievčatko najmä po svojej mamine. Obrovské modré okále, ale aj plné pery pripomínajú jednu z našich najúspešnejších kráľovien krásy. Po svojom otcovi, slávnom športovci, zdedila zrejme vášeň k pohybu. Magda ju totiž ešte cez leto zapísala na hodiny tenisu a kto vie, možno z krásnej Ninky vyrastie úspešná športovkyňa. Nedávno totiž so svojím otcom absolvovala nočný beh a zdá sa, že si ho náramne užívala! Nech však už bude robiť čokoľvek, isté je, že v génoch má aj priebojnosť od rodičov - a tak as v živote určite nestratí.

Neprehliadnite: Módna návrhárka Júlia Malinovská sa stala mamou: Ako sa zmenil život dobrodružnej ženy s príchodom dvojičiek? 

- Najčítanejšie -