Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Ivany Christovej porodila dievčatko. Dostala krásne slovenské meno a wow, takto vyzerajú štyri generácie ich rodu

Slovenské celebrity

Daniela Christová pred pár dňami priviedla na svet dcérku a rozšírila tak klan Christových. O tom, že dámy z tohto rodu sršia krásou a charizmou, vás presvedčia aj nasledovné zábery.

Najkrajšiu Miss Československa Ivanu Christovú pozná hádam každý a to aj po rokoch, čo sme sa ako krajina rozdelili na dve. Ivana je vo svete súťaže krásy menom a dnes pomáha nájsť krásu v ženách prostredníctvom svojej práce v oblasti beauty. Motivuje ženy, ako sa o seba starať, ako sa cítiť krásna a mať sa rada. Práve to sú totiž najdôležitejšie vlastnosti na to, aby vás dokázalo mať rado aj okolie. Všetko začína najskôr u seba a vo svojom vnútri. 

Čítajte tiež: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Jej dcéra Daniela Christová je dnes dospelá dáma a aj hrdá manželka. Rovnako ako jej mama, aj ona sa pohybuje vo svete krásy a jej šikovné ruky a estetické cítenie skrášlilo už nejedno ženu, ktorá sa vďaka nej cítila ako princezná. Darmo, tieto ženy to majú jednoducho v DNA a zmysel pre krásu a estetiku cítiť už len pri pohľade na ich tváre. 

Štyri generácie Christových 

Počas sviatkov Daniela strávila dni v kruhu rodiny a posledné mesiace tehotenstva si tak užívala v obklopení tých najbližších, ktorí jej spolu s manželom Milošom boli oporou. 

Zverejnila fotografiu, na ktorej je so svojou mamou a babkou. Tri generácie, ktorých puto cítiť až z fotografie. To však ešte nikto netušil, aké pohlavie nosí pod srdcom. Daniela si túto informáciu nechávala v súkromí a až po pôrode zverejnila, že sa im narodilo dievčatko.

Neprehliadnite: Pre postavu v tehotenstve sa na ňu valia hnusné komentáre. Soňa Skoncová však posiela jasný odkaz

Jej manžel jej je najväčšou oporou

S manželom sa budúceho prírastku do rodiny nevedeli dočkať a je krásne vidieť takto dvoch mladých ľudí, ktorí si uctievajú hodnotu rodiny. Jej manžel Miloš jej je veľkou oporou, čo vidno vždy, keď dvojicu vidíme.

Dcérka "Baby Z" prišla na svet v období jej narodenín

Najkrajší narodeninový darček, aký si mohla priať. Daniela krátko po pôrode prezradila na sociálnej sieti, že ich dcérka prišla na svet v období jej narodenín. Malá „Vodnárka“ tak bude mať so svojou maminou spoločného toho viac. Daniela so svojím manželom Milošom dali dcérke krásne meno – Zoja. Meniny bude oslavovať len pár dní pred dátumom narodenia. Mladomanželom a hrdým rodičom blahoželáme a želáme veľa zdravia. 

Aké mená pre dieťa sa vám páčia?

spolu hlasovalo 1604 ľudí

slovenské
1358
oboje
212
 

- Najčítanejšie -