Presunúť na hlavný obsah

Odkedy som mamou, zmenil sa môj životný štýl aj priority: Ivana Gáborík je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým

Slovenské celebrity

Známa Slovenka, podnikateľka, tanečníčka a mama, Ivana Gáborík, patrí jednoznačne medzi najkrajšie a najúprimnejšie ženy v našom showbiznise. Na nič sa nehrá, je sama sebou a cítiť z nej vyrovnanosť, nadhľad a absolútny pokoj. Vidieť, že v živote našla skutočné šťastie a užíva si ho. Nám prezradila, ako sa jej život zmenil, odkedy je mamou, čo je u nich doma inak a nezabudli sme sa opýtať ani na beauty secrets.

Pandémia veľa vecí v našich životoch zmenila. Od sociálnych kontaktov, cez životný štýl, na ktorý sme boli všetci zvyknutí. Ako vyzerá aktuálne tvoj deň? 

Keďže som na materskej, môj deň vyzerá vždy veľmi totožne. Všetko sa v podstate od rána točí okolo malej. Tak ako to pozná drvivá väčšina mám. Čiže varenie, prechádzky, uspávanie, hranie. Takto nám nejako plynie deň.

No a večer, keď Bellu uspím, čo je okolo tej 19:30, tak sa buď vrhnem na prácu, alebo si s manželom pozrieme náš obľúbený seriál.

Vyzeráš neuveriteľne dobre. Mnoho ľudí si zrejme myslí, že na sebe poctivo makáš každý deň aj popri malej. Aká je pravda? Ako sa o svoje telo staráš počas pandémie? 

To, čo pre seba robím naozaj denne a teda Bella mi to aj dovolí, keďže je so mnou, tak to sú prechádzky. Tie absolvujem vždy doobeda aj poobede, čiže denne dám okolo tých 10 - 13 km chôdze, čo je v podstate ten najprirodzenejší pohyb pre naše telo. Takže to je moja hlavná aktivita v tomto smere.

No a okrem toho sa snažím, ak mi to čas dovolí, aj keď ho veľa nie je, zacvičiť si aspoň jednu partiu tela, napríklad brušáky. Človeku stačí aj 20 minút. Sústredím sa najmä na oblasť brucha a chrbát. Pretože chrbát počas materstva veľmi trpí tým, že sa neustále zohýbame k bábätku. 

Dávaš si pozor na jedálniček? Je niečo, čomu nevieš odolať?

Čo sa týka jedálnička, tak ja som si povedala, že pokiaľ kojím, tak sa nechcem nejako veľmi obmedzovať. Samozrejme, mám také fázy, kedy sa snažím stravovať niekoľko týždňov lepšie, potom prídu nejaké sviatky a znova sa spustím, že si dám napríklad viac pečiva. V každom prípade sa to snažím nejako balancovať. Ale že by som držala nejakú diétu, to vôbec nie a ani nechcem. Pokojne si dám aj nejakú sladkosť alebo to spomínané pečivo.

No ja som milovník čokolád, takže hocičomu, čo má v sebe čokoládu a zbožňujem domáce kysnuté koláče.

Mnohokrát ľudí inšpiruješ aj oku lahodiacimi výtvormi v kuchyni. Cítiť, že si veľká pôžitkárka. Čo najradšej varíš?

Predtým, ako som sa stala mamičkou, som veľmi rada varila rôzne zdravé jedlá, na milión spôsobov. Hľadala som vždy nejaké nové, inšpiratívne recepty, no zároveň som aj improvizovala tým, čo chladnička dala. Aktuálne je však pre mňa najlepšie to, čo je najrýchlejšie. Takže ideálne, hodiť nejaké kura so zemiakmi do rúry a vybavené.

Prezraď svoje must-have v rámci beauty sveta...

Moje must-have, čo sa týka beauty je určite dobrý opaľovací krém na tvár, pretože tých slnečných dní bude viac a viac. Ja osobne si tvár neopaľujem niekoľko rokov, takže toto je pre mňa úplná nevyhnutnosť.

Prečítajte si: Má už po 50tke, no stále prekvapuje telom bohyne. Známa česko-slovenská modelka žnie úspechy aj v zahraničí

A v oblasti módy, na čo nedáš dopustiť? 

Čo sa týka fashion, tak určite sú to pohodlné tenisky. Súvisí to určite aj s tým mojim denným režimom. Nedám dopustiť na Ecco shoes, odkedy som ich vyskúšala na fotení, sa už aj ja teším na moju objednávku, lebo sú extrémne pohodlné. 

Leto sa blíži. Máte už na to tohtoročné, nejaké plány? 

V situácii, v ktorej sa nachádzame je naozaj veľmi ťažké si nejako plánovať leto, vôbec neviem, čo nás čaká, aké budú obmedzenia, takže uvidíme podľa toho. Zatiaľ to nechávame otvorené. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe