Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšia Slovenka súčasnosti? Emma Drobná zamiešala karty a vyťahuje jedno eso z rukáva za druhým

Slovenské celebrity

Emma Drobná patrí medzi naše najlepšie speváčky a k jej kariére patrí aj imidž. Posledné dni nás neprestáva inšpirovať a musíme uznať, že jej ide karta ako nikdy predtým.

Emma, ktorá sa zviditeľnila svojím spevom počas speváckej súťaže Superstar si dlhodobo buduje vlastný hudobný štýl a aj ten osobný.  Nestáva sa často, že speváci, ktorí vzídu z tejto súťaže majú automaticky na ružiach ustlané, stále to chce drinu, ale predovšetkým nájsť si vlastný smer. A ten si Emma našla, o čom svedčia jej úspešné albumy, či už je to posledný Better Like This z roku 2020, alebo jej debutový album You Should Know.

Čítajte tiež: Ako býva Natália Selveková: Mám rada krásne predmety, avšak musia spĺňať aj funkčnú stránku

Štýl buď máš, alebo nemáš

Čím nás však ako ženy zaujala posledné dni, je jednoznačne jej životný štýl a skvelý imidž. Emma s akousi ľahkosťou bytia kombinuje jednoduchý ležérny štýl s prvkami 90. rokov a vnáša doň do veľkej miery svoju osobnosť. Napriek tomu, že jej šatník obsahuje na pohľad obyčajné kusy oblečenia, vie ich kombinovať tak, že za každým vytvára nový look a tomu pridáva aj iný charakter. Jej štýl začína byť jedinečný, a to obzvlášť v dobe, kedy sa veľa žien ženie za akousi instagramovou dokonalosťou a kopíruje jedna druhú.

Emma ide vlastnou cestou a to sa nám na nej páči. Sme si tiež isté, že sama si ani neuvedomuje, že sa z nej stáva akási ikona. Ako to už býva zvykom, všetky ženy, ktoré sú v móde inšpiratívne, to nerobili prvoplánovo zámerne alebo s akoukoľvek snahou. Jednoducho to vyplynulo z ich životného štýlu, zdravého sebavedomia a spokojnosti samých so sebou, čo je veľmi dôležité. Emma všetky tieto atribúty spĺňa. Čo ju však robí jedinečnou je práve umelecká povaha a to, že sa venuje hudbe. Práve osobnosť a charizma je to, čo mnohé ženy postrádajú a pripomínajú skôr chodiaci fashion week, v ktorom sa len opakujú módne trendy. Štýl jednoducho buď máš, alebo nemáš.

Neprehliadnite: Ako býva Dominika Navara Cibulková? Nahliadnite do jej súkromia a pozrite si, ako má zariadený byt

Dolce Vita 

Speváčka, ktorá len pred pár dňami oslávila dvadsaťšesť rokov jednoducho zdieľa to, čo žije. Autentickosť, ktorou sršia jej fotografie vnášajú do prvých jarných dní atmosféru v duchu Dolce Vita štýlu. Emma je dlhodobo šťastná nielen v oblasti kariéry, ale aj osobného života. Po boku športovca Filipa Šeba sa doslova rozžiarila ešte viac a vidno, čo všetko dokáže láska s človekom. Emma nás jednoducho neprestáva baviť a dovolíme si tvrdiť, že zamiešala karty v rebríčku štýlových Sloveniek, ktoré si idú vlastnou cestou a majú osobitý postoj. 

- Najčítanejšie -