Presunúť na hlavný obsah

Ako býva Dominika Navara Cibulková? Nahliadnite do jej súkromia a pozrite si, ako má zariadený byt

Slovenské celebrity

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková sa rada obklopuje peknými dizajnérskymi kúskami a inak to nie je ani v prípade jej bývania, veď posúďte sami.

Dominika Navara Cibulková už počas kariéry tenistky bola známa tým, že okrem vzťahu k športu má vzťah aj k móde a celkovo k dizajnérskym kúskom. Bývalá tenisová reprezentantka si v oboch prípadoch nechá vždy poradiť od odborníkov, či už od módneho stylistu Andreja Kusalíka, alebo od interiérovej dizajnérky Romi Klimekovej v prípade bývania. 

Čítajte viac: Neobyčajná detská izba na mieru: Známa dizajnérka ukázala, ako vyzerá kráľovstvo syna Dominiky Cibulkovej

Elegancia, minimalizmus a vzdušnosť

Mestský byt, v ktorom Dominika so svojím manželom Michalom Navarom žije je zariadený veľmi elegantne a nadčasovo. Trvácne materiály, jednoduché línie a minimalistické farby ako biela, čierna a transparentná tvoria dokonalé symbiózu toho, čo sa nikdy časom neopozerá. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Nechýba ani veľká terasa s dostatočným priestorom na posedenia v kruhu rodiny či s priateľmi pri skvelej gril party. Výhľad na centrum mesta a otvorenú oblohu je oslobodzujúci. 

Z miestnosti pre hostí urobili detskú izbu pre syna Jakubka, ktorú, ako inak, navrhla interiérová dizajnérka Romi. Dominika však nešla klasickou konzervatívnou cestou ladenou do modra, ale po konzultácii s dizajnérkou stavila takisto na nadčasové farby. Neurálna sivá, béžová a sem-tam doplnená o mentolovú zelenú. Veľmi vkusné, ničím neprepchaté a v prípade ďalšieho možného potomka to určite ocenia. 

VIDEO: Štýlový mestský byt s priestrannou terasou a výhľadom na centrum mesta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Víkendové sídlo v duchu prírodného minimalizmu

Po tom, čo Dominika ukončila svoju profesionálnu dráhu športovkyne, čas strávený doma v kruhu najbližších si doslova užíva plnými dúškami. Roky, ktoré obetovala športu si totiž vyžadovali maximálne strávený čas práve pri športe a jeho príprave. 

Keď sa Dominika stala mamou, oveľa viac si vychutnávala aj dni v obklopení prírody a „úniku“ od mestského života. Víkendový dom neďaleko Bratislavy má zariadený taktiež minimalisticky, jednoducho a štýlovo. Dominantnosť tvorí drevo a prírodné materiály, dôraz na súkromie a opäť vzdušnosť priestoru. Jednoducho krása!

Inšpirujte sa: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

VIDEO: Pozrite si malú ukážku záberov, ako sa dá zariadiť víkendové sídlo v duchu prírody

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

- Najčítanejšie -