Presunúť na hlavný obsah

Najsexi otecko slovenského šoubiznisu? Známy moderátor si svoju malú princeznú stráži ako oko v hlave

Slovenské celebrity

Vraví sa, že sa aj tá najväčšia kopa svalov vie rozcítiť pri pohľade na malé bábätko. Obzvlášť, ak sa jedná o to ich.

Známy slovenský moderátor a bývalý športovec Boris Valábik je známy tým, že si svoje súkromie stráži. Aj keď fanúšičkám na sociálnej sieti prezradil, že jeho srdce si získala pôvabná Lucia, s ktorou študoval na Policajnej Akadémii v Košiciach, jeho súkromie bolo istý čas tabu. Moderátor, ktorý má dnes spolu s hokejistom Mariánom Gáborikom vlastnú reláciu, minulé leto priznal svadbu - a sotva jeho ženy obdivovateľky stihli spracovať túto novinku, nasledovala ďalšia. Už na Vianoce totiž na jeho Instagrame pribudol snímok, ktorý hlásal azda tú najkrajšiu novinu - a to, že sa dvojica čoskoro dočká svojho prvého potomka. 

Prečítajte si: Katarína Sagan je aj počas materskej dovolenky vo skvelej forme. Čo robí preto, aby si udržala ukážkovú postavu?

Svoje dievčatá si chráni 

Vytúžená dcérka Viktória prišla na svet 17.februára. Boris urobil v tomto prípade výnimku a so šťastnou novinou sa podelil hneď, nie až o pár dní neskôr, ako to u neho býva zvykom. „Láska produkuje viac lásky,'' napísal k záberu, kde drží svoju dcérku za prst. Neskôr sa dokonca otvoril viac a priznal, že to bol jeden z najsilnejších okamihov v jeho života.

„Ďakujem vám všetkým za krásne gratulácie. Toľko krásnych slov až zahreje. Ale dobre vieme, že gratulovať treba hlavne mamičkám. Ja gratulujem svojej skvelej manželke, že to zvládla tak fantasticky. Som na ňu hrdý a môj obdiv voči nej nabral aj úplne iný rozmer. Toto je jedna z mála fotiek, kedy nie som pri malinkej až tak úplne zaslzený. Zdá sa mi, že zatiaľ som preplakal viac ako ona. Konečne viem, aký je to pocit. A naozaj sa nedá opísať.''

Tak, ako si Boris chráni manželku Luciu, o ktorej sa nevie nič viac než to, čo zazdieľa bývalá hokejová hviezda, chráni aj svoju dcérku Viktóriu. A zrejme bude aj o čosi viac. Už teraz majú úžasné puto a moderátor sa bude nepochybne snažiť o to, aby vydržalo čo najdlhšie. 

„Čo je to najviac pre vás? Za mňa- môžme mať úspechy v práci, v kariére, v škole. Môžu sa nám plniť akékoľvek sny a môžme mať dobrý pocit z akéhokoľvek vyhratého boja. Ale toto...toto je to najviac na svete. Ten pocit... '' vyznal city svojmu najväčšiemu pokladu, dcérke, s ktorou sa momentálne snaží tráviť všetok svoj čas.

Neprehliadnite: Odkedy som mamou, zmenil sa môj životný štýl aj priority: Ivana Gáborík je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe