Presunúť na hlavný obsah

Katarína Sagan je aj počas materskej dovolenky vo skvelej forme. Čo robí preto, aby si udržala ukážkovú postavu?

Slovenské celebrity

Bývalá partnerka jedného z našich najúspešnejších športovcov a podnikateľka Katarína Sagan si svoje súkromie stráži. Z času na čas však zverejní na sociálnej sieti zábery, z ktorých je jasné, že sa môže chváliť skvelou formou.

Aj keď štýlová mamina patrí k celebritám, ktoré sa rozhodli oddeľovať súkromný život od toho pracovného a na jej sociálnych sieťach ledva nájdete niečo, čo by nepatrilo k práci podnikateľky, z času na čas spraví výnimku. Bývalá súťažiaca krásy a mamička Marlona však tentokrát spravila výnimku a fanúšikom odpovedala na otázku, ktorá azda zaujíma každú ženu - aké je jej tajomstvo štíhlej línie. 

Prečítajte si: Herečka Vica Kerekes oslávila okrúhle narodeniny. Jej vek by ste jej netipovali ani náhodou

V ničom sa neobmedzuje

Ak si myslíte, že Katarína patrí k ženám, ktoré sa výrazným spôsobom obmedzujú v strave či skúšajú rôzne diéty, ste na omyle. Jediné, na čo krásna Slovenka dbá, je pravidelnosť. „Ráno začínam vždy sladkým - kapučíno, čerstv chlebík s medom/džemom je must, nastriedačku s topinamburovou kašou,'' prezradila to, ako začína svoj ranný rituál Katarína. Konzumovanie sladkého sa odporúča práve ráno z dôvodu, aby sme nášmu telu dodali čo najviac energie, ktorú vie využiť a nemusí si ju premeniť na tuky.

„Obedové menu prispôsobujem malému,'' uviedla ďalej mama Marlona s tým, že sa často jedná o zdravé varianty, ktoré si spolu s Marlonom pripravuje. Ako milovníčka sladkého si však sladké dopraje aj po obede. „Kým si malý poobede pospí, upečiem nejaký sladký koláčik,'' priznala ďalej Katka. Večera však predstavuje už niečo ľahšie, často aj nedojedený obed. 

Šport ako hlavná záľuba

Zvýšený príjem sladkého si Katarína môže dovoliť nielen kvôli dobrej genetike, ale aj faktu, že jej v žilách koluje športová krv. Venovať sa pohybovej aktivite stíha totiž takmer každý deň - podľa toho, ako jej to Marlon dovolí. Okrem toho, že je vášnivou cyklistkou, miluje aj plávanie, korčuľovanie, tenis a čoraz obľúbenejší šport skialp. Týmto smerom vedie pochopiteľne aj svojho synčeka, a tak nikto nemôže pochybovať o tom, že jedného dňa z neho vyrastie obrovský milovník športu tak, ako z jeho maminy a slávneho tatka.

Neprehliadnite: VIDEO: Štýlová mamina Katarína Sagan na svahu. Malý Marlon prvýkrát na lyžiach vám vyčaruje úsmev na tvári 

- Najčítanejšie -