Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najkrajších párov Zuzana Kanócz a Juraj Loj: Pozrite, ako vyzerali kedysi a dnes a čo všetko sa odvtedy zmenilo

Celebrity

Zuzana Kanócz a Juraj Loj patria k najstabilnejším párom v slovenskom šoubiznise. Aj po rokoch spolužitia sa zdajú šťastní a zamilovaní. Nedávno si Zuzka zaspomínala aj na to, ako vyzerali na začiatku ich vzťahu a odvtedy prešli kus spoločnej cesty.

Známa slovenská herečka Zuzka Kanócz je po boku svojho o niečo mladšieho hereckého kolegu, Juraja Loja, skutočne šťastná aj po rokoch. Roky spolužitia sa na nich podpísali, ale v tom najlepšom slova zmysle. Rešpektujú sa ako partneri, ale aj ako hereckí kolegovia. 

Fotografie pri príležitosti ich výročia 

Zuzka sa neváhala s fanúšikmi na svojom Instagrame podeliť aj o súkromné fotografie z čias ich začiatkov aj zo súčasnosti. Urobila tak pri príležitosti ich 14-teho výročia vzťahu a k tomu napísala tento komentár „O pár dní nám končí náš spoločný 14. rok a vkročíme do 15-ho. Takže taký náš malý - veľký Silvester, bolo šťastne aj nešťastne, bolo ľahko aj ťažko, bolo aj láskavo aj neláskavo, bolo veselo aj smutne, bolo citlivo aj sebecky, bolo povznášajúco aj ubíjajúco.... chvíľu hore, potom zas dole ... a je to tak v poriadku .... učíme sa, rastieme, napredujeme... spolu .... aj zvlášť .... my, on a ona, ty a ja.“

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Vica Kerekes oslávila okrúhle narodeniny. Jej vek by ste jej netipovali ani náhodou

V jej slovách je pravda 

Zuzka to naozaj krásne zhrnula, pretože to je presne podstata dlho a šťastne fungujúceho vzťahu. Zostať spolu, spolu prekonávať prekážky a aj keď všetko nie je len ružové, prejsť cez to ruka v ruke, vedieť sa zasmiať, ale si aj spoločne možno poplakať, odpustiť si a kráčať ďalej. 

Už nie sú len partnermi, ale aj rodičmi 

Dnes nie sú Zuzka a Juraj len partnermi, ale aj rodičmi troch krásnych detí, synčeka Lucasa a dcér Izabellky a Leyly. Svoj vzťah teda obohatili deťmi a ako rodina vyzerajú veľmi zohratí. No ako každý rodič, len oni by vedeli rozprávať, čím všetkým si so svojimi ratolesťami prešli. Pretože výchova troch malých detí rozhodne nie je „brnkačka“, čo priznala aj sama Zuzka na svojej sociálnej sieti, s čím sa stotožnili aj ďalšie matky. 

Čítajte tiež: Karin Haydu spred 27 rokov ako tínedžerka: Pozrite sa na tú podobu s dcérou Vanessou, čo všetko po nej zdedila?

No zdá sa, že aj popri pracovných záležitostiach si Juraj na rodinu vždy nájde čas, je pre neho naprvom mieste a nielen so Zuzkou, ale aj so svojimi deťmi sú si veľmi blízki. 

Mama na plný úväzok podporujúca svojho partnera 

Zatiaľ čo je Juraj aktuálne zaneprázdnený natáčaním nového seriálu Slovania a nedávno vyšiel aj český film Šarlatán, v ktorom zažiaril po boku českých kolegov, jeho partnerka Zuzka je mamou na plný úväzok. No vôbec jej to neprekáža, práve naopak. Svojho partnera prišla podporiť aj na slovenskú premiéru spomínaného filmu, kde sa po boku Juraja objavila aj so svojou najmladšou dcérkou. Sám Juraj jej verejne na svojom Instagrame poďakoval za jej podporu a starostlivosť o ich krásnu rodinku a Zuzka mu to oplatila aj týmito slovami: „Bol to pre nás veľký deň. Hlavne teda pre Juraja. Dlhoočakávaná pražská premiéra filmu Šarlatán, kde zahral po boku Ivana Trojana neskutočne dobre. Vždy som vedela že je Juraj mimoriadne dobrý herec, ale aj tak ma svojim výkonom prekvapil...“

Neprehliadnite: Tridsať je nových dvadsať. Tieto slovenské celebrity sú toho dôkazom!

Hoci sú partnermi, stále nie manželmi 

Zuzka tak neváhala na čas nechať herectvo bokom a plne sa venovať deťom, rodine a domácnosti. Chce to skutočne aj istý druh obety a spolupatričnosti, aby sa podporovali nielen ako muž a žena, ale aj herecky, kolegiálne. Táto dvojica je však skutočne zohratá a vie si určiť svoje priority. To sa nám na nich páči. No napriek tomu, že sú už roky spolu a šťastní, stále nie sú manželmi. Nechajme sa teda prekvapiť, či im zazvonia raz aj svadobné zvony. 
 

- Najčítanejšie -