Presunúť na hlavný obsah

Napriek vekovému rozdielu im to spolu vydržalo. Tieto páry ukazujú, že vek je vo vzťahu len číslo

Slovenské celebrity

Ruku na srdce - koľko z nás sa zháčilo pri väčšom vekovom rozdiele medzi dvoma partnermi? Nie vždy je to však niečo, čo by malo byť vo vzťahu prekážkou. Slovenské známe tváre dokazujú, že vek je len skutočne číslo.

Alexandra Orviská a Jaroslav Janus

Známa slovenská moderátorka sa s hokejovým brankárom dala dokopy ešte pred pár rokmi. Aj keď im to na prvý pokus nevyšlo, napriek tomu zostali priateľmi no zdá sa, že ich láska nikdy nezoslabla, práve naopak. Dvojica sa dala opäť dokopy a odvtedy je ich vzťah každým dňom silnejší, a tak sa slová neprajníkov, ktorí tvrdili, že mladší športovec po boku moderátorky dlho nevydrží, nevyplnili. „Ďakujem, že môžem žiť s takouto krásnou dušou, úžasným mužom, super kamarátom, bezstarostným bláznom, mojim protipólom, ktorý dokáže rešpektovať, že som jeho presný, zrýchlený opak. Fakt ťa za to moc ľúbim! Ale to ty vieš už 9 rokov,'' vyznala city svojmu partnerovi Saša a niet pochýb o tom, že sú najšťastnejší na svete. Momentálne sa totiž tešia na svojho prvého, spoločného potomka, ktorý by sa mal na svet vypýtať už každú chvíľu.

Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský

Keď známy hudobník prezradil, že už krátko po rozchode so speváčkou Darou Rolins obsadila miesto po jeho boku o 13-rokov mladšia moderátorka, málokto tomuto vzťahu veril. Rytmus však už od začiatku apeloval na to, že práve Jasmina je žena, ktorá mu od základov zmenila život a miluje ju tak, ako ešte nikdy nikoho. „Pamätám ako mi hovorili a nútili, čo mám cítiť, čo mám robiť, ako vela mám milovať, odkedy môžem milovať, čo by som mal hovoriť, akú hudbu robiť a ja neviem čo ešte aké mindráky. Zatial čo oni zostali na jednom bode zaseknutí a zabudnutí v cudzích životoch, tak ja som makal na svojom sne, ktorý sa mi plní. Makám ďalej a objavujem krásy života s mojou milovanou ženou,'' vyznal svojej žene verejne city hudobník. Do dnešného dňa ich láska taktiež neutichá a rodinka otvorene priznáva, že sú šťastní azda najviac, ako sa dá - a my im prajeme nech im to čo najviac vydrží.

Adela Vinczeová a Viktor Vincze

Keď sa prevalilo, že si redaktor začal s o 10 rokov staršou moderátorkou, okamžite sa začalo v médiách porovnávať ich správanie. Mnohí ľuida si neboli istí tým, či sa Viktor k Adele vôbec hodí, nehovoriac o vekovom rozdielu, ktorý medzi dvojicou panuje. Aj keď zásnuby a svadba prebehli do roka - od momentu kedy spolu začali randiť, ukázalo sa, že to bolo dobrým krokom - dnes je totiž z nich šťastný pár, ktorý je dokonca považovaný za ukážkový. „Už štyri dni žijem so štyridsiatničkou. A je mi to rovnako jedno, ako keď som začal žiť s o desať rokov staršou 36kou. Pretože rovnako ako vekový rozdiel, aj pohľad na samotný vek je len spoločenským vzorcom. Kde by ľudia v istom veku už mali byť, s kým by mali byť, koľko by mali mať detí, koľko by mali zarábať, kde by mali bývať, ako by sa mali vyjadrovať... všetky tieto „dobre mienené očakávania“ majú vo svojom jadre spoločné to, že ich autorovi ponúkajú len akési falošné útočisko a ukotvenie v jeho vlastnej neistote. Lebo bez známeho “poriadku“ mu život nedáva zmysel. Keby som sa pred štyrmi rokmi po Veronikinej a Sajfovej svadbe nechal vyľakať týmito zarytými predstavami , urobil by som najväčšiu chybu svojho života....života, ktorý mi teraz dáva absolútny zmysel,'' prezradil na margo vekového rozdielu Viktor. A my s ním len súhlasíme!

- Najčítanejšie -