Presunúť na hlavný obsah

Ich život poznačila herecká kariéra: Sestry Olsenové prezradili tienistú stránku popularity

Zahraničné celebrity

Už do plienok žili v žiare reflektorov. Ich popularita ako dvojročných bola obrovská. No aj napriek tomu, že roky boli na výslní herecká kariéra, poznačila ich život aj nie v tom najideálnejšom smere.

Malé dievčatká dosahovali väčšie úspechy ako najlepšie platené herečky sveta

Už ako malé dievčatká účinkovali v najpopulárnejšom seriáli 90. rokoch. V 9. mesiacoch mali rozbehnutú kariéru, ktorá raketovou rýchlosťou stúpala nahor. Zahrali si malú Michelle Tanner v Plnom dome, ktorá sa v tom čase, stala miláčikom Ameriky.

Dokonca im už v šiestich rokoch založili produkčnú spoločnosť Dualstar Entertainment, vďaka čomu sa stali najmladšími producentkami v Hollywoode. Malé dievčatká dosahovali väčšie úspechy ako najlepšie platené herečky sveta, hoci si to neuvedomovali. A zrejme bolo len otázkou času, kedy a ako sa to odzrkadlí. 

Aj keď na oko vyzerajú rovnako, predsa len medzi nimi boli vždy rozdiely. Ashley je o dve minúty staršia než Mary Kate  a aj o 2,5 centimetra nižšia. Je praváčka a vždy bola tak trochu rebelkou. Napriek tomu, že im mnohí závideli ich úspechy, ony samy so slávou veľmi bojovali. Pre magazín Marie Claire prezradili, že si roky pripadali ako cvičené opičky. A to doslova.

Prečítajte si: Vybrala sa duchovnou cestou. Vdova po Hughovi Hefnerovi už nechce byť považovaná za zlatokopku

"Pozerám sa na svoje staré fotky a necítim sa s nimi vôbec spojená. Neželám svoju výchovu nikomu. Bolo to náročné, mnohokrát frustrujúce a neosobné. A to sme mali so sestrou sotva 12, či 13." 

Človek sa nevie v celej tej spleti popularity a rozvíjania vlastnej osobnosti občas nájsť 

Práve prvá veľká detská sláva priniesla so sebou mnohé problémy. Mary-Kate sa liečila z poruchy príjmu potravy a bola tiež známa svojím divoký životným štýlom plným žúrov a alkoholu. Ako keby roky hľadala seba a vlastnú identitu. 

"Mnohokrát som sa prichytila pri tom, že ma to celé nebaví. Bola som nespokojná  so sebou, svojim životným štýlom, s pohľadom na život aj tým, ako ho vnímam. Nevedela som sa v tej celej spleti akosi nájsť. Čoraz viac som pociťovala prejavy úzkosti a depresie. Áno aj toto je stránka toho, ak niekto veľmi tlačí na vaše začínajúce úspechy."

Neprehliadnite: Khloé Kardashian šokovala fanúšikov. S mužom, ktorý ju trikrát podviedol, chce mať ďalšie dieťa

"Nikomu nič nevyčítam, ani rodičom, to vôbec nie. Len podľa mňa je takýto svet vo svetle reflektorov pre deti mimoriadne náročný. Lebo vlastný názor ešte vyhranený nemáte, hoci v podstate riešite problémy dospelých. Úprimne, dodnes mám paniku z veľkého počtu ľudí, ozajstných priateľov viem sotva na jednej ruke spočítať a celé to okolo nás ma skôr hnalo do úzadia, ako by som si to užívala. Ale samozrejme to závisí aj od povahy jednotlivca."

Dodnes napríklad žiadna z dvojičiek, neholduje sociálnym médiám. Skôr sa im vyhýbajú. Vraj z nich majú úzkosť a jednoducho nechcú, aby mali ľudia informácie z ich súkromia. Roky totiž boli na obraze a odrazu majú v sebe túžbu držať sa tak trochu v úzadí. Čo je absolútne pochopiteľné. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe