Presunúť na hlavný obsah

Nahradil ju touto ženou? Jennifer Lopez skončila so svojím piatym snúbencom

Zahraničné celebrity

Aj keď o pár týždňov oslávi neuveriteľných 52 rokov, stále patrí k najpríťažlivejším ženám na svete. Napriek tomu má však problém udržať si vzťah.

Keď sa po boku Jennifer Lopez začal objavovať bývalý bejzbalový hráč Alex Rodriguez, nikto nepredpokladal, že by mohol mať tento vzťah dlhú trvácnosť. Ako známa speváčka, tak aj kedysi úspešný športovec mal za sebou niekoľko stroskotaných známostí a nie príliš chvályhodnú minulosť. Príjemným prekvapením však bolo, keď po dvoch rokoch Arod, ako Alexa familiárne všetci prezývajú, pokľakol a požiadal popovú divu o ruku. Romantické zásnuby sa konali na pláži a Jennifer dostala skutočne honosný prsteň v hodnote 5 miliónov dolárov. 

Prečítajte si: Vybrala sa duchovnou cestou. Vdova po Hughovi Hefnerovi už nechce byť považovaná za zlatokopku

Odložená svadba

Dokonalé zásnuby o pár dní na to však zatienili chýry, ktoré tvrdili, že Arod Jennifer podvádza. Informácia bola o to dôveryhodnejšia, nakoľko s ňou nevyšli bulvárne médiá, ale bývalý bejzbalový hráč José Cansenco. Ten na Twitteri zverejnil mimoriadne ostrý status. „Pozerám World of Dance a zaujímalo by ma, či J Lo vie, že ju Alex podvádzal s mojou exmanželkou. Chúďa dievča... ešte netuší, čo on je v skutočnosti zač,'' napísal v zápale a už do niekoľkých minút mal tisíce reakcií. Slávna dvojica sa k tomu nevyjadrila. Istý čas sa zdalo, že speváčka svojmu partnerovi bezvýhradne verí, no ako sa teraz ukázalo, nebolo tomu tak.

Prvýkrát dvojica odložila svoju svadbu kvôli pandémii, ktorá vo svete vypukla. Ich plánom totiž bolo zosobášiť sa v Taliansku. Práve tam však zasiahol koronavírus v prvých mesiacoch najviac. Ako neskôr Jennifer priznala pre magazín Elle, svadbu odložili opäť. „Zrušili sme to a odvtedy sme sa o tom nerozprávali. Nie je kam sa náhliť,'' prezradila speváčka a zdá sa, že urobila dobre. Už o pár týždňov na to sa ich vzťah totiž definitívne rozpadol. 

Nevera a terapia

Už keď Jennifer oznámila zrušenie zásnub, všetkým bolo jasné, že to medzi dvojicou škrípe. Práve vtedy sa vynorili ďalšie klebety, ktoré tvrdili, že Arod známu divu podviedol tak, ako kedysi svoju bývalú manželku. Jeho milenkou mala byť Madison LeCroy. 

Ako však speváčka odhalila, údajná nevera zrejme nebola jediným problémom v ich vzťahu. Dvojica totiž dlhšie obdobie navštevovala spoločnú terapeutku, aby prekonali rozdiely, ktoré medzi nimi panujú. Obidvaja sa tak snažili vzťah naplno zachrániť. „Chýba mi byť kreatívnou a behať ostošesť. Alex je zasa taký, že miluje byť doma. Miluje vybavovať veci cez Zoomy,'' dodala v jednom zo svojich interview. To bolo pre slávnu JLo, ktorá miluje pozornosť a extravaganciu, náročné skĺbiť so životom v žiare reflektorov...

Neprehliadnite: Khloé Kardashian šokovala fanúšikov. S mužom, ktorý ju trikrát podviedol, chce mať ďalšie dieťa

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe