Presunúť na hlavný obsah

Po čom muži túžia. Veci, ktoré sú pre nich v posteli väčšinou nesplneným želaním

Sex a vzťahy

Sex je dôležitou súčasťou každého vzťahu. Napriek tomu sa však o ňom väčšina z nás nedokáže rozprávať otvorene.

Zvuky a vzdychanie 

Komplimenty dokážu mužovi zdvihnúť sebavedomie, to nepochybne. Najväčším uznaním je pre neho však to, keď na partnerke vidí dokonalé uspokojenie. Ak sa žene podarí dosiahnuť orgazmus, muž sa cíti ako najväčší frajer, ktorý dokázal uspokojiť pre mužské pohlavie tak komplikovaný systém ženského tela. Mnohé prieskumy dokazujú, že aj keď partnerka nedosiahne orgazmus, obrovským zadosťučinením je práve vydávanie zvukov. Malo by sa však jednať o skutočnú, prirodzenú rozkoš, žiadne hrané divadielka. V prípade, že totiž sám muž cíti, že nepodáva stopercentný výkon, pochopí, že ochkanie a zmyselné vrčanie je len akousi náplasťou na jeho neschopnosť. V tom prípade sa môže cítiť príliš dotknuto a nabudúce vám ani to reálne vzdychanie neuverí. 

Popustite tak pri milovaní uzdu. Nechajte sa unášať rozkošou a daným okamihom - aj za prípadu, že by ste mali vydávať zvuky. Nebráňte sa im, muži ich jednoducho milujú a azda neexistuje chlap, ktorý by po slastnom vzdychaní, ktoré zapríčinil on sám, netúžil. 

Prečítajte si: Nielen počas sexu, ale aj pred a po ňom. Aké pravidlá by v posteli mali platiť?

Orálny sex až do konca 

Existujú muži, ktorí orálny sex milujú a potom sú tu takí, ktorým príde zbytočne preceňovaný. Ak vaša polovička patrí do prvej skupiny chlapov, mali by ste sa zameriať hneď na niekoľko vecí. Obyčajné prevedenie totiž nie je pre mužov nič nezvyčajné a faktom je, že tak, ako aj v posteli, aj pri orálnom sexe túžia po experimentovaní. Okrem menenia tempa skúste meniť aj miesto - a nezameriavajte sa len na penis, ale aj semenníky či oblasť pod nimi. Buďte však mimoriadne opatrné, jedná sa o naozaj citlivú lokáciu. 

Ak patríte k ženám, ktoré nemajú problém praktizovať orálny sex aj o čosi dlhšie, striedajte prácu s jazykom aj s bozkávaním či miernym cucaním. Svoju polovičku tak dostanete do nespoznaných hĺbin rozkoše. Samozrejmosťou by malo byť aj prehĺtnutie.

Neprehliadnite: Jednu vec by chceli muži so ženou zažiť v posteli: Patríte medzi tých vyvolených, ktorým sa to podarí?

Adrenalín

Sex väčšiny z nás sa odohráva najmä za dverami spálne. Ak to pre vás začína byť stereotypné, máme pre vás fakt, ktorý ste možno netušili - no mužov to nudí dvojnásobne. Každý jeden chlap túži po tom, aby si užil vášnivé milovanie na nie veľmi typickom mieste. Predstavivosti sa medze nekladú.

Snažte sa však tieto veci neplánovať. Namiesto toho skúste nenápadnými gestami či pohybmi partnera dráždiť aj v momentoch, kedy by to vhodné nemalo byť. Koniec koncov, tieto potreby, ktoré načerpali z pornofilmov, v nich spúšťajú adrenalín. Vďaka nemu tak podávajú o čosi lepší výkon.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe