Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktorým by ste sa pri sexe mali rozhodne vyvarovať: Toto môže predstavovať problém

Partnerské vzťahy

Hoci niektoré veci pri sexe nerobíme zámerne, mužom prekážajú. Bytostne. Pozrite sa, čomu by sme sa mali vyvarovať.

Pohľad mužov a žien na sex je v určitom zmysle diametrálne rozdielny. Vnímanie tohto aspektu môže byť naozaj iné, hoci si to veľmi nepripúšťame. Preto sme za vás, vyspovedali niekoľko chlapov, ktorí prezradili, čo im v sexe najviac prekáža. 

Neprehliadnite: Z ničoho nič sa môj muž dostal k peniazom a potom sa náhle zmenil: Takto to poznačilo dodnes naše manželstvo

1. Ostýchavosť

"Toto ja fakt nemusím. Viem, že mnohé ženy sa pri sexe hanbia, no nie je nič horšie ako keď si zakrývajú časti tela, nechcú sa vyzliecť, alebo sa snažia o to, aby sme sa ich takmer nemohli dotýkať. Robila to moja ex a robí to aj súčasná. A je to hrozné. Úprimne? My pri tom neriešime, či máte 5 kíl navyše alebo nie. Ak by nám to robilo problém, nie sme s vami. Skúste sa nad tým zamyslieť." (Leo, 32)

2. Príliš veľké sebavedomie

"Ja to zase vidím aj z opačnej strany. Mal som frajerky, ktoré mali prehanané sebavedomie. Také tie časopisové krásky. A prejvovalo sa to aj negatívne. Pri sexe riešili, z ktorej strany vyzerajú lepšie, chceli to veľmi často robiť pred zrkadlom, čo zase mne príjemné nebolo. Mám pociť, že žiadny extrém v tomto nie je dobrý."  (Igor, 30)

3. Kritika

"Akože najhoršie s čím ja mám pri sexe skúsenosť je kritizovanie. Moja bývalka v tom bola fakt dobrá. Neustále hovorila, čo mám robiť ako to mám robiť a ešte aj odôvodňovala, prečo to mám robiť. Znie to ako sci - fi a v ženských časopisoch sa o tom veľa asi nepíše, ale toto je strašné. Baby, nerobte to v spálni prosím, to čo tým spôsobíte je, že v našich očiach klesáte a už sa asi neuvidíme." (Tomáš, 27)

Prečítajte si: Podviedla som svojho partnera. O to horšie bolo jeho zistenie s kým

4. Pasivita

"Z mojej skúsenosti mám pocit, že na toto chodíte do špeciálnej školy. Prvé mesiace sú z vás dračice, chcete skúšať nové veci, snažíte sa a potom sa dostanete do fázy, kedy sú pre vás sexuálne fantázie a kreativita v posteli tabu. Nanajvýš si ľahnete do jednej polohy a my si to máme odmakať. Verte, že toto z duše neznáša každý chlap." (Maroš, 34)

5. Zabúdanie na sexi bielizeň

"Áno, môže to znieť povrchne, ale je to fakt. Sexi bielizeň nás pri sexe neuveriteľne vzrušuje, no dávate si ju možno na prvých dvoch rande. Potom ju odkladáte a ja vlastne nechápem prečo. Sex vo vyťahanom tričku, nie je úplne top zážitok, naozaj. Jasné, že vám to nepovieme nahlas, ale neskúšali ste sa nad tým zamyslieť?" (Adam, 28)

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe