Presunúť na hlavný obsah

Znamenie, ktorému by ste sa mali oblúkom vyhýbať. Čakajú vás s ním len intrigy a spory

Lifestyle

Tušíte, o ktoré znamenie zverokruhu ide?

Blíženci sú známi rýchlou zmenou nálad. Aj keď je všetko v poriadku a človek narodený v tomto znamení sa tvári štastne, o pár minút môže nastať hotové peklo. Život s týmto znamením pripomína mínové pole, nikdy neviete, s akou reakciou tento človek príde. Nie nadarmo sa vraví, že Blíženci sú intrigáni a najviac komplikované osoby.

Prečítajte si: S týmto znamením zažijete najlepší sex, ale možno nebudete jediná: Majú totiž najväčšie sklony k nevere

Vo vzťahoch sú svojskí

Ak od Blíženca čakáte univerzálny modul, ktorý sa dá aplikovať do iných vzťahov, ste na omyle. Vzťah s Blížencom nikdy nebude ukážkovým, práve naopak. Stretnete sa s mnohými nepríjemnými prekvapeniami. Kvôli tomu, že si nevedia usporiadať svoje emócie a v ich vnútri vládne chaos, si zlosť vybíjajú na najbližšej možnej osobe. Na to, aby ste s týmto človekom zvládli byť bez toho, aby ste jeho útoky brali osobne, potrebujete extra dávku trpezlivosti. 

Napriek tomu nemožno povedať, že by svoju polovičku nemilovali. Lásku však vyjadrujú iným spôsobom, než je typické. Namiesto toho, aby ste im vyčítali nedostatok romantických fráz, zamerajte sa na to, čo pre vás robia. Ak prídete na to, že nič, dajte od nich ruky preč. Je totiž dosť možné, že vás len využíva - aj to je častou črtou Blížencov. 

Neprehliadnite: Ste zamilovaná, no napriek tomu, vás trápia pochybnosti? Odhaľte, na ktorých mužov by ste si mali dať pozor

Nekonečné spory

Máloktorý Blíženec si vie priznať, že nemá pravdu, a tak sa väčšina nedorozumení zmení na hádky. Je dobré ich tak nechať vychladnúť, aj za cenu, že by ste sa s ním nemali rozprávať niekoľko dní. Nech to znie akokoľvek absurdne, Blíženci neznášajú, ak sú stíhaní a prekračujete ich komfortnú zónu. Práve preto by ste nemali byť prvou osobou, ktorá sa po konflikte ozýva - je totiž možné, že zbytočne prilejete olej do ohňa. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe