Presunúť na hlavný obsah

Vypočítajte si svoje osudové číslo. Určuje nielen vašu povahu, ale aj budúcnosť

Zábava

Z dňa vášho narodenia dokážete vyčítať nielen to, čo značia hviezdy, ale aj to, čo vraví numerológia.

Ako si vypočítať osudové číslo?

Spočítajte všetky čísla v dátume vášho narodenia. Výslednú vojmiestnu hodnotu taktiež spočítame - základom je totiž získať prvočíslo (1-9). Napríklad 12.07.1997:  1+2+7+1+9+9+7=36, 3+6=9. Vaše osobnostné číslo je teda 9.

Jeden

Už od útleho veku je dominancia vašou silnou a jasnou povahovou stránkou. Milujete riadiť, a tak ste ako stvorení pre manažérske pozície, ktoré si vyžadujú organizačné schopnosti. Na druhej strane, keď vám niekto nerobí po vôli a stojí vám v ceste, ste schopní zájsť až za hranicu morálnych hraníc. Mali by ste povoliť, je totiž dosť pravdepodobné, že práve tvrdohlavosť vám spôsobí mnoho zbytočných konfliktov. Ste silná osobnosť s riadiacimi schopnosťami a dávkou odvahy. Nezabúdajte, že aj vy máte právo požiadať o pomoc. Všetci sme len ľudia a to, že preukážate z času na čas svoju slabosť, na vašich silných stránkach neuberá.

Prečítajte si: Veľký jarný horoskop. Čo vás čaká počas nového ročného obdobia?

 

Dva

Vaše číslo vás definuje ako láskavú, citovo založenú osobu, ktorá toho znesie veľa. Práve to je vašou silnou stránkou. Trpezlivosť, ktorej máte požehnane, vám pomôže budovať kvalitné vzťahy nielen v súkromnom živote, ale aj na pracovisku. Na druhej strane, dávajte si pozor na manipuláciu a myslite aj na seba. Dávajte si pozor na veľkú precitlivelosť, ktorá je pre vás typická. Mimoriadne dôležité je aj to, aby ste sa naučili vyrovnať so stresom a dostať sa do pohody aj bez toho, aby ste to na sebe dali vedieť. Inak vás čakajú nepríjemné skúsenosti v pracovnom prostredí, kde sa na vás budú kolegia s radosťou ''voziť'.

Tri

Podľa vášho osudového čísla ste tvorivá osoba s činorodou mysľou. Napriek vášmu všestrannému talentu ste kritická k druhým a mali by ste sa naučiť určitej diplomacii a pokore. Energie máte na rozdávanie, no aj tak ju nevyužívate naplno. Skúste si nájsť spôsob, ako ju využiť čo najviac - bola by totiž škoda, ak by ste ju premrhali. Momentálne vám život uniká pomedzi prsty a to nielen kvôli terajšej situácii, ktorá panuje vo svete. Dôvodom je aj vaša povrchnosť pri nadväzovaní nových kontaktov. Nepúšťate si totiž ľudí okolo seba - a to je veľká škoda.

Štyri

Vaším hlavným znamením je vytrvalosť a systematicá práca. Práve to sa vám vyplatí v priebehu najbližších týždňov a zdá sa, že konečne dosiahnete vysnívaný úspech. Celý život sa riadite heslo pomaly ďalej zájdeš a teraz sa vám to vyplatilo. Nezaspite však na vavrínoch a nezabúdajte na svoje hlavné aspekty, v ktorých vynikáte. Ste nielen fyzicky, ale aj psychicky zdatná osoba, ktorá perfektne zvláda nátlak, no napriek tomu potrebujete istotu zo strany partnera.

Päť

Ste dobrodružným človekom a cestovanie je pre vás hlavným životným cieľom. Najradšej by ste navštívili všetky krajiny sveta. Ste otvorení všetkým možnostiam - najmä tým alternatívnym, kvôli čomu sa však môžete stať obeťou podvodu. Vaše osudové číslo ukazuje, že ste mimoriadne citlivou osobou, máte sklon k nervozite a nekľudu. Nemáte radi pravidlá a obmedzenia, no napriek tomu vás možno označiť ako zodpovedného človeka, ktorý má na ostatných dobrý vplyv. Výhoda ľudí tohto osudového čísla je tiež v tom, že nepodliehajú okamžitým nápadom, a tak di dokážu zachovať istotu a racionálne myslenie aj v situáciach, kedy je to o čosi ťažšie.

Mohlo by vás zaujímať: Veľký horoskop na rok 2021: Nový priateľ, milenec a jedno znamenie zažije svoj doposiaľ najlepší rok

Šesť

Túžite po rodinnej idylke, a tak je pre vás mimoriadne dôležité mať po boku partnera, ktorý dokonalo splní vaše predstavy. Keď ho však nájdete, nepustíte sa ho a budete tou najlepšou verziou seba. Nezabúdajte však, že manželstvo nie je len o tom, ako sa cíti ako partner, ale aj vy a preto dbajte na seba. Jednou z vašich zlých stránok je totiž nedostatočná sebadôvera a práve tá môže zničiť to, po čom najviac túžite. Na druhej strane, vaša empatia, obetavosť, ale aj nápomocnosť sú obrovským plusom, ktorý na vás registruje aj vaše okolie.

Sedem

Keď si máte vybrať medzi psychickou, alebo fyzickou prácou, utiekate k prvej možnosti. Ste závislá na ľuďoch a na ľudskom kontakte, no zároveň sa stránite akéhokoľvek zväzku, nakoľko si potrebujete dokázať nezávislosť. Nezabúdajte však, že tá sa nedokazuje materiálnymi vecami, ktorými sa obdarujete, skôr zapracujte na svojej psychike. Tým, že ju využívate pri plnení cieľov denno denne, ju totiž mimoriadne zaťažujete. Ak sa vám podarí dosiahnuť zdravý balans, dosiahnete skutočne veľké veci - dokonca aj tie, o ktorých snívate od útleho veku.

Osem

Ste ctižiadostivá a viac než po kvalitnom vzťahu túžite po moci a peniazoch. Máte dobré riadiace a organizačné schopnosti a okrem iného ste mimoriadne húževnatá, vytrvalá, no zároveň aj konzervatívna. Pamätajte si však, že materiálne veci nie sú zárukou spokojnosti, ale len falošnou náplasťou na zlú náladu. Namiesto toho sa zamerajte viac na vzťahy, ktoré sú u vás na bode mrazu. Dôležité tiež je, aby ste sa zlepšili v komunikácií. Tá vám totiž nedokáže zlepšiť nielen vzťahy na pracovisku a s cudzími ľuďmi, ale aj celkový pocit zo samej seba.

Deväť

Tieto osoby sú známe tým, že nielenže prekypujú vysokou inteligenciou, ale aj mentálnou energiou. Niekedy ste až príliš veľký snílek, no v konečnom dôsledku vám táto vlastnosť pomáha dosiahnuť ciele, o ktorým sa vašim konkurentom ani nesníva. Dávajte si však pozor, aby ste sa príliš nezasnívali a neostali len v snoch a namiesto toho pracujte. Nie ste však len karieristkou, ale aj rodinne založenou osobou, a tak sú pre vás stvorené pozície, kde môžete svoj pracovný svet kombinovať s tým súkromným.

Neprehliadnite: Počet písmen v mene prezradí vašu osobnosť: Čo presne sa skrýva pod vašou kombináciou?

- Najčítanejšie -