Presunúť na hlavný obsah

Aj konzervatívne outfity môžu zaujať svojím prevedením: Naučíme vás, ako na to!

Móda

Móda je skvelou ukážkou a prezentáciou vašich názorov, osobnosti či spoločenského postavenia a každá žena má vycibrený svoj vlastný osobný vkus. Niektoré z vás spadajú do kategórie konzervatívnejších dám, ktorých šatník sa skladá najmä z minimalistických a elegantných outfitov. A my vás dnes naučíme, ako ich môžete ozvláštniť a dodať im väčšiu iskru.

O tom, že aj konzervatívne outfity vedia pôsobiť naozaj zaujímavo a inšpiratívne sme sa dozvedeli pri prezeraní najnovších obrázkov zo zahraničnej „street style“ módy. Práve tá nám ukázala tie najjednoduchšie a pritom stále zaujímavé kombinácie, ktoré nás utvrdili v tom, že aj konzervatívna dáma vie stále vyzerať nadčasovo a sexi.

Prečítajte si aj: Známe krásky a ich štýlové outfity: Najkrajšia Slovenka so štipkou rebélie, Michaela Kocianová stavila na jednoduchosť

Sofistikovanosť

Nádherný model v čierno bielej kombinácii, ktorý dokazuje, že v jednoduchosti sa ukrýva ozajstná krása. Na prvý pohľad veľmi konzervatívny look však v sebe ukrýva výnimočné detaily, ktoré dotvárajú celkový efekt tohto štýlu. Všimnite si vybíjaný golier či čižmičky!

Pracovný look

Máte v práci určený dress code, ktorý musíte dodržiavať? Žiadne obavy! So štipkou fantázie a vášho osobného vkusu sa môžete stať dokonalou hviezdou aj v biznis kostýme. Stačí ak ho zvolíte v zaujímavom farebnom prevedení, či s motívom, ktorému neodolá skrátka nik.

Elegancia

Pouličný "street style" je plný inšpirácie a my sa veľmi tešíme, že v ňom vždy objavíme nové outfity, ktoré v sebe skrývajú poriadnu dávku šmrncu. Tento konzervatívny a veľmi elegantný look je ozvláštnený žltými lodičkami. Tie sú nielen zaujímavou, ale aj veľmi unikátnou voľbou.

Inšpirujte sa: Hodvábne blúzky ako znak ženskosti a pôvabu: Naučíme vás nosiť ich s gráciou!

Minimalizmus

Jednoduché biele tričko, kárované sako, dobre padnúce džínsy a nezameniteľné elegantné poltopánky. Pre niekoho sa to môže zdať nuda, no my v tom vidíme niečo oveľa viac. Napriek minimalistickým kúskom tento look pôsobí veľmi luxusne, práve vďaka kvalitným materiálom.

Ženskosť na prvom mieste

Elegancia a konzervatívny štýl môžu odrážať aj silu ženskosti a grácie. Je len na vás, ktorú časť budete chcieť nechať vyniknúť. Stavte na ženské doplnky, akými sú okázalé  klobúky či, elegantné saká či ikonické kabelky. Tento štýl vás vráti v čase a vy sa budete cítiť ako dokonalá princezná.

- Najčítanejšie -