Presunúť na hlavný obsah

Príbeh skutočnej femme fatale: Zistila som, že táto ženská zbraň je tou najmocnejšou, hoci ju mnohé potláčame

Partnerské vzťahy

Viete, ktorá ženská zbraň patrí medzi tie najsilnejšie? My veru áno. A hoci ju mnohé využívame minimálne, je to chyba.

Zabudnite na odvážny výstrih, sexi sukňu, či očividné flirtovanie. Ak chcete obstáť v mužskom svete, siahnite po oveľa rafinovanejšej veci. Viete, ktorá ženská zbraň je tou najsilnejšou a mužom sa z nej podlamujú kolená? Hoci si to mnohé neuvedomujeme, je to úplna maličkosť. A prišla na to aj Izabela. 

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

O mužov nikdy nemala núdzu

”Musím sa priznať, že o mužskú spoločnosť som naozaj nikdy núdzu nemala. Nechcem, aby to vyznelo nejako namyslene, alebo povrchne, ale skutočne som vždy priťahovala pohľady opačného pohlavia. A to som nikdy nepatrila k ženám, ktoré preferujú sexi kúsky, či sa obliekajú nejako odvážne. Som zastyknňou minimalizmu a v mojom šatníku nájdete prevažne zemité odtiene a naozaj simple strihy. A mnohé moje kamošky preto nechápali, keď sme sa objavili niekde v meste na drinku, že sa vždy hŕstka mužov ocitla práve pri mne. Roky som nechápala, čím to je a musím sa priznať, že boli chvíle, kedy mi to prekážalo.”

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Toto je najsilnejšia ženská zbraň

Izabela si totiž našla priateľa a ten nebol úplne v pohode s tým, keď sa okolo jeho polovičky vždy niekto točil. ”Nikdy mi to však nevyčítal. Vedel, že sa nesnažím nikoho zaujať a nerobím to zámerne. No prirodzene sa takto necítil úplne komfortne. A ja som to chápala, tiež by mi to v opačnom garde nebolo príjemné.”

Izabela skutočne patrila medzi femme fatale. Bola, krehká nežná, distiguovaná, mala vyberané spôsoby, nechýbala jej inteligencia a každý muž mala potrebu ochraňovať ju. Vyzerala ako éterická víla. "Aj keď som sama nevedela, čo na mne muži vidia, nastala situácia, kedy mi to došlo. Používala som nevedome tú najsilnejšiu ženskú zbraň, aká existuje. Ide o obyčajný úsmev. Od malička ma mama viedla k tomu, že žena sa musí usmievať a že každý jeden nový deň je dar. Presne tak som ku všetkému pristupovala a na okolie to naozaj funguje ako magnet.” 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus